Kanapių sėklų aliejus HEMP OIL – gerai savijautai ir grožiui puoselėti

Gražiame kūne – graži ir siela. Šį posakį ne kartą girdėjęs turbūt kiekvienas. Tačiau norint palaikyti ne tik grožį, bet ir sveikatą, reikia dėti nemažai papildomų pastangų, mat organizmas reikalingų naudingų medžiagų ir mineralų iš maisto gauna gerokai per mažai. Tad norint puoselėti savo kūną galima dviem būdais – vartoti sintetinius maisto papildus arba ieškoti natūralių alternatyvų. Maisto papildai atrodo pakankamai patrauklus variantas – jų pilna kiekvienoje vaistinėje bei internete, o nuolat mirgančios reklamos tik ir skatina pulti į papildų glėbį. Žinoma, tam tikrais atvejais, ypač esant konkrečių medžiagų trūkumui, patvirtintam medikų, papildai yra puiki išeitis. Tačiau norint tiesiog palaikyti subalansuotą organizmo pusiausvyrą tektų ryti ištisas saujas skirtingų tablečių, todėl čia nenoromis imama galvoti apie natūralias alternatyvas. Vienas iš tokių produktų – kanapių sėklų aliejus HEMP OIL.

UAB “Gera Karma’ įkūrėjas Andrejus Petruša taip pat yra natūralių preparatų šalininkas. Jo teigimu, natūralūs preparatai, tokie kaip kanapių aliejus, yra ne tik lengvai naudojami, bet ir neįtikėtinai naudingi organizmui. Kanapių aliejų galima vartoti tiek atskirai (kaip žuvų taukus), tiek ir vietoje alyvuogių aliejaus naudoti salotoms, padažams ir kitiems patiekalams gaminti. Tačiau būtina prisiminti, kad kanapių aliejų kaitinant aukštesnėje temperatūroje, išnyksta visos organizmui naudingos medžiagos. O vartoti jo pakanka vos po valgomą šaukštą per dieną. Tačiau kokia gi tikroji kanapių aliejaus nauda?

Kanapių sėklų aliejus, lyginant su įprastu maisto gamybai naudojamu alyvuogių aliejumi, turi net 25 kartus daugiau itin organizmui naudingų Omega-3 rūgščių bei 40 procentų mažiau sočiųjų riebalų. Taip pat šiame aliejuje gausu ir Omega-6 bei Omega-9 rūgščių, vitaminų E ir B1, kalcio, magnio, kalio, geležies, cinko bei kitų mikroelementų, teigia Andrejus Petruška. Taigi, vienas valgomas šaukštas kanapių sėklų aliejaus gali atstoti visa saują skirtingų sintetinių maisto papildų.

Palaikant naudingų medžiagų ir mineralų pusiausvyrą organizme galima džiaugtis ne tik puikia savijauta bet ir pagerėjusia odos būkle – jos nebereikia papildomai drėkinti, todėl sumažėja raukšlės ir nelygumai. Šis poveikis lengvai pasiekiamas naudojant aliejų tiek vartojant kaip maisto produktą, tiek ir tepant ant odos.

Aliejus iš kanapių sėklųŠis aliejus puikiai tinkamas naudoti ir kaip kosmetinis papildas – juo galima tepti odą, kurią jis padeda drėkinti, suteikia elastingumo bei maitina. Negana to, kanapių sėklų aliejus turi malonų ir natūralų kvapą. Susirūpinusiems savo odos elastingumo išlaikymu nederėtų pulti lakstyti po įvairiausias kosmetikos priemonių parduotuves – geriausią pagalbą ir senėjimo prevenciją suteikti gali vien nuolat naudojamas šis augalinis super-aliejus.

Spaudoje mirgant antraštėms apie kanapių legalizavimą yra pakankamai lengva susipainioti – kokie kanapių produktai Lietuvoje yra natūralūs ir saugūs naudoti. Pasak įmonės vadovo Andrejaus, kanapių sėklų aliejus gaminamas iš Lietuvoje užaugintų maistinių kanapių sėklų, kurios neturi visiškai jokio psichotropinio poveikio. O štai psichotropinėmis ir medicininėmis savybėmis pasižymintis CBD aliejus yra spaudžiamas iš kanapių žiedų (tiesa, šis aliejus Lietuvoje kol kas ir yra nelegalus). Todėl iš kanapių sėklų gaminamas super-aliejus yra itin saugus naudoti įvairaus amžiaus žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata. Anaiptol, šis šalto spaudimo aliejus tik padeda formuotis nervinei sistemai – mat jo sudėtyje esančios riebiosios rūgštys padeda formuotis sveikoms ląstelėms bei apsaugo nuo nervinio audinio irimo. Taigi, jis ne tik nėra žalingas, bet ir yra visapusiškai naudingas, teigia Andrejus. Įsigyti šio preparato taip pat nesudėtinga, tačiau renkantis pardavėją būtina atsižvelgti į jo parduodamo produkto autentiškumą bei atsiliepimus. Pasak Andrejaus Petruškos, šio itin naudingo organizmui aliejaus galima įsigyti ir “Gera Karma” internetinėje parduotuvėje – taip aliejus kelių dienų bėgyje bus pristatytas į reikiamą vietą – kad ir į namus.

Vis tik naudingiausias šis aliejus tiems, kurie nevartoja gyvulinės kilmės produktų – žaliavalgiams, vegetarams, veganams. Įprastai ribotą racioną turintys žmonės kenčia nuo įvairių sveikatos problemų, kurias kaip tik ir sukelia mikroelementų, vitaminų ar omega rūgščių, mat jų gausu mėsoje, kiaušiniuose, piene bei kituose gyvulinės kilmės produktuose. Vartojant vien augalinės kilmės maistą naudingų medžiagų gauna kur kas mažiau nei turėtų, todėl jiems būtina rūpintis savimi ir vartoti įvairius papildus. Augalinės kilmės kanapių sėklų aliejus HEMP OIL neabejotinai tinkamas tiek vegetarams, tiek veganams, ypač kaip žuvų aliejaus pakaitalas. Jis taip pat padeda sustiprinti ir žmogaus imuninę sistemą, palaiko vidinę organizmo flora ir apsaugo nuo įvairių bakterijų. Negana to, jis apsaugo organizmą nuo venų varikozės, kraujo krešulių, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, gerina medžiagų apykaitą. Taigi, reguliariai vartojamas kanapių sėklių aliejus gali padėti ir sulieknėti.

Nusprendusiems išbandyti kanapių sėklų aliejų Andrejus siūlo prisiminti keletą svarbių naudojimo taisyklių, o iškilus klausimams kreiptis tiesiogiai į prekybos atstovus, įmonės rekvizitus rasite čia. Vartojant bet kurio gamintojo kanapių sėklų aliejų nederėtų viršyti rekomenduojamos paros normos (priklausomai nuo produkto sudėties ji gali kisti) – 2 valgomųjų šaukštų. Produktą būtina laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, toli nuo tiesioginių saulės spindulių. Tačiau svarbiausia taisyklė, kurios laikytis būtina – jokiu būdu aliejaus nekaitinti. Kaip minėta anksčiau, kaitinant aliejų išnyksta visos jo naudingos savybės. Nors ir naudojamas šaltas, tačiau jis gali tapti puikiu pagardu ne tik salotoms, vaisiams, padažams, sultims ar trintoms sriuboms. Laikantis naudojimo ir vartojimo rekomendacijų tikrai neteks nusivilti naudingomis šio produkto savybėmis.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *