Modernūs sprendimai jūsų sodui

Tam, kad sodas taptų palaima, reikia ne tik jį patogiai įrengti, bet ir mylėti visą tą darbą, kurio metu mes tvarkomės savo sklypą. Vyrams patinka tokia technika kaip sodo traktoriukai, elektriniai pjūklai ir visokie kitokie mechaniniai, motoriniai prietaisai. Tuomet sodo darbai dirbami su vadinamuoju sportiniu interesu, nes norisi išbandyti, kaip veikia vienas ar kitas daiktas. Kitais atvejais, sode dirbama be meilės, jeigu turi tik dalgį ir akmeninį kirvuką. Moterims dažniau svarbu yra rekreacinės, laisvalaikio zonos sode. Tačiau ir joms sukurti reikia turėti geros, modernesnės technikos. Kokios jos apskritai verta įsigyti, jeigu turite sodą?

Sodo traktoriukai

Kaip jau minėjome, sodo traktoriukai gali būti tikra atgaiva tiems technikos ir elektronikos mėgėjams, kurie neturi kur realizuoti savo sugebėjimo bei potraukio mechanikai. Štai tada su tokiais traktoriukais galima maloniai dirbti darbus ir matyti, kaip viskas gerai einasi. Tačiau taip pat su sodo traktoriukais reikia dirbti atsargiai. Prieš pjaunant veją, ją reikia tinkamai paruošti. Pirmiausia reikia patikrinti, ar pats traktoriukas gerai eina. Tada reikia nuo vejos surinkti visus akmenis, obuolius, šakas ir viską, kas gali lįsti į tą traktoriuką ir sugadinti motorą, sulankstyti peilius bei kitaip pakenkti. Galiausiai pjauti su juo reikia atsargiai, tiksliai žinant, kaip kas vyksta ir viską tvarkant taip, kad būtų galima iš karto matyti, kuri vieta jau pjauta, o kurią dar tik reikės nupjauti.

Automatinė vejos laistymo sistema

Kita automatika, kurią labai malonu turėti savo sode – tai vejos laistymo sistemos. Jos patrauklios ir tiems, kas tiesiog nori gražios žaliuojančios vejos, ir tiems, kas paprasčiausiai nenori ar negali nuolat tampyti svorių bei kažką laistyti. Aišku, tokios automatinės sistemos gali ne tik laistyti pačią veją, bet ir taip pat suteikti drėgmės, lietaus bei vandens ir šiltnamiams ar daržams. Tad sistema bus panaši, tik ją reikės pajungti tinkamai ir tose vietose, kur drėgmės norėtumėte daugiausia supilti. Kai tai padarysite, pamatysite, kaip smagu bus turėti iš tiesų žalią sodą.

Saugos sistemos

Jeigu nenorite, kad į jūsų namus ateitų nekviesti svečiai, o išeitų su „lauktuvėmis“, tai yra, dalykais, kuriuos bus iš jūsų pavogę – vertėtų pasirūpinti tinkamomis saugos sistemomis, kurios leistų čia viską taip sutvarkyti, kad būtų ir filmuojami jūsų puikieji namai, ir veiktų įsilaužimo bei gaisro signalizacijos.

2 Comments

  1. graži aplinka

    Dar labai faina naujovė yra vejos robotukai :) paleidi juos į darbą, o pati eini kavos!

  2. Tomas

    Praėjusią vasarą pastebėjau kad sodui tikrai būtinas atribunas yra elektros generatorius. Dabar tikrai be jo gyvenimo neįsivaizduojam. https://technobaltic.lt/lt/produktai/elektros-generatoriai/

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *