Naudoti traktoriai – padidinti individualios veiklos našumą įmanoma ir su naudotomis priemonėmis, mielieji!

Nuo tos akimirkos, kai ženkliai paspartėjo įvairiausių technologijų darbas, kai buvo sukurtos priemonės, galinčios padidinti įvairiausių veiklų našumą, natūralu, kad piliečiai į tokius padarinius pradėjo žvelgti itin noriai, pradėjo naudotis įvairiausių kompanijų veiklomis, kad įsigytų reikiamas priemones, kaip tik įmanoma pigiau ir panašiai. Vis dėlto, šiais laikais ganėtinai dažnai akcentuojama, kad pavyzdžiui naudoti traktoriai yra ženkliai blogesni, nei naujos technologijos, o ir žvelgiant į gaunamą įdirbį, paprasčiausiai nėra prasmės naudotis šiomis.

Iš tiesų, norėtume, kaip ir iš karto akcentuoti, kad mes esame linkę manyti priešingai, todėl šiandienos darbe sieksime paaiškinti, ar tikrai naudoti traktoriai, kuriuos jau kelis kartus minėjome turinyje, tikrai esą ženkliai prastesni, nei naujos technologijos, o be viso to ir pasigilinsime, ar investiciniu pagrindu naudotos priemonės kartais nėra geresnės? Tai turėtų sukurti savotišką paradoksą, tačiau esame įsitikinę, kad žmonėms šiandienos turinys turėtų būti įdomus žvelgiant net iš tos pusės, jeigu konkrečiai traktoriai, tarkime, jų ir nedomina – laikui bėgant, suprasite, kodėl gi mes taip teigiame.

Kaip ir būtų galima pradėti nuo tos minties, kad pačios naujausios technologijos, akivaizdu, kad gali vartotojams pasiūlyti daugiau funkcijų, pastarieji esą universalesni ir galimai reikalauja mažiau pradinių investicijų. Kad ir kaip ten bebūtų, kadangi mes kalbame apie verslus, kaip ir tikriausiai daugumai žmonių yra aišku, kad ne visuomet tai leidžia daryti prielaidą, kad naujausios technologijos sukurs didesnę naudą, o jeigu taip pat nutiks, atsiperkamumo kreivės taip pat skiriasi. Kitaip tariant, naudoti traktoriai gali būti įsigyjami už ženkliai mažesnius kaštus, tokiu būdu sudarant įmonėms geresnės sąlygas, mat kad pastarieji atsipirktų, prireiks kur kas mažiau finansinių investicijų.

Taigi, kaip ir tikriausiai suvokiate, naudotos priemonės tikrai ne visuomet turėtų būti engiamos, tikrai ne visuomet reikėtų išsižadėti šių technologijų, jeigu būtų galima taip pasakyti, vien tik dėl to, kad šias metais, ar keliais daugiau yra naudojusios kitos kompanijos. Žvelgiant į galutinius rezultatus, vis dėlto vis tiek būtų galima sutikti, kad naudotos priemonės gali atlikti identiškos kokybės darbus, suteikti identišką našumą, tad pirkti naujas vien tik dėl to, kad neva gausite geresnę priemonę – neverta. Investiciniu pagrindu tai nei naudinga kompanija, nei esą iš tikro pastebimi realūs skirtumai dėl įvykdytų sprendimų – nuoširdžiai tikimės, kad pasirinksite teisingą kelią ir jūs, tokiu būdu suteikdami ir sau naudos individualiai.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *