Dantų protezavimas VS dantų implantavimas

Net ir tinkamai rūpinantis burnos ertme ne visada senatvėje pavyksta džiaugtis nuosavais dantimis. Kartais paprasčiausiai kalta genetika, kuri sulaukus tam tikro amžiaus paskatina „dantis palikti burną“. Tuo pačiu ir įvairios nelaimės gali prisidėti prie dantų kritimo. Puiku, kai šiuo metu stomatologija yra taip stipriai pažengusi į poreikį ir gali pasiūlyti tiek daug pačių įvairiausių alternatyvų, kurios susijusios su dantų atgavimu. Vienas iš jų – dantų protezavimas. Ši paslauga mūsų šalyje puikiai pažįstama jau ne vieną dešimtmetį, tad ilgametė patirtis suteikia galimybę paslaugas atlikti kokybiškai ir nebrangiai. Visgi, dantų protezavimas atsirado kiek anksčiau nei implantavimas, o žmonės dažniausiai linkę naudotis modernesnėmis ir jaunesnėmis paslaugomis. Palyginus šiuos du variantus ir pasikonsultavus su profesionalu kur kas paprasčiau nuspręsite, kuris variantas Jums tinka labiau.

Kaina.

Dantų protezavimas yra kur kas platesnis pasirinkimas nei implantavimas Pro Dentum ir būtent nedidelė kaina yra pagrindinis veiksnys, kodėl žmonės renkasi šį, o ne aną variantą. Logiška, kad norint sutaupyti. Taip pat Lietuvoje pensijinį amžių pasiekusiems asmenims protezavimas suteikiamas visiškai nemokamai. Jeigu jūsų piniginė nėra labai didelė – siūlome įvertinti protezavimo galimybes. Palyginus implantavimas yra kur kas brangesnis.

Kokybė.

Lyginti šias dvi paslaugas kokybės atžvilgiu gana sunku. Apskritai abi yra labai kokybiškos ir šiuo atveju viskas priklauso nuo to gydytojo, kuris atlieka protezavimą. Būtent todėl reikia kuo daugiau laiko skirti chirurgo paieškoms. Logiška, kad norisi atrasti tokį specialistą, kurio suteikiamos paslaugos bus kokybiškos ir ilgaamžės.

Estetika.

Dantų implantavimas estetikos atžvilgiu atrodo kiek geriau. Tai lemia tai, kad dantys implantuojami ir jų nebegalima išimti. Tuo tarpu protezavimas gali kiek priminti plokštes, kurias daugelis mūsų nešiojo vaikystėje. Paprasčiausiai dantis išimti galima bet kada, tad logiška, kad tuo pačiu ir estetika ne tokia patraukli akiai. Visgi, tiek vienu, tiek kitu atveju gaminami protezai arba implantai kuriami taip, kad kuo labiau primintų natūralius dantis tiek savo spalva, tiek forma.

Ilgaamžiškumas.

Tiek dantų protezavimas, tiek implantavimas yra ilgaamžis pasirinkimas, kuris dažniausiai sėkmingai tarnauja žmogui iki pat jo saulėlydžio. Kaip jau minėjome, šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad suteikiamos paslaugos būtų kokybiškos. Taip pat labai svarbu atsižvelgti į tai su kokiomis priemonėmis gydytojas dirba. Jau geriau investuoti į kokybiškas, tačiau ilgą laiką džiaugtis puikiai dantimis.

Abu variantai yra geri. Paprasčiausiai dantų protezavimas dažniausiai pasirenkamas jau kiek vyresnių asmenų, kai tuo tarpu implantavimas – jaunesnių. Svarbiausia, kad visi gali atrasti tai, kas labiausiai tenkina jų poreikius. Pasikonsultuokite su profesionalais, kurie įvertindama esamą situaciją gali rekomenduoti paslaugą. Deja, dantų implantavimas ne visada gali būti atliekamas. Tačiau protezavimo poreikis patenkinamas beveik 100 proc.

Šypsokitės aplinkiniams ir jie šypsosis jums.

2 Comments

  1. Tomas

    Dantų protezavimas man padėjo atgauti pasitikėjimą savo šypsena. Džiugu kad daugėja profesionalias dantų protezavimo paslaugas teikiančių odontologijos klinikų https://www.gostautoklinika.lt/paslaugos/protezavimas/

  2. odontologai vilniuje

    Taip pat manau verta pasikonsultuoti su odontologu, kuris dantų gydyo būdas tau yra geresnis. Pačiam nuspręsti gali būti sudėtinga.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *