Dovanos įvairioms progoms

Dovanos dovanojamos įvairioms progoms, o priklausomai nuo tos progos pasirenkama ir dovana. Tai ir įvairi galanterija, gėlės, saldainiai, kuponai, bilietai, pramogos, knygos ir dar daugelis kitų daiktų, kurie puikiai tinka norint nudžiuginti mylimą žmogų.

Daugelis galvoja, kad išrinkti tinkamą dovaną yra labai sunkus darbas. Visi žinome, kad sunkius darbus dažniausiai žmonės atidėlioja iki paskutinės minutės, o taip nutinka ir su dovanomis. Ar pastebėjote, kiek daug žmonių artėjant didžiausioms metų šventėms suskumba į parduotuves pirkti dovanų? Jų daugybė ir jei esate vienas iš tokių, tai neverta nusiminti, nes tai galima pakeisti. Svarbiausia – galvoti, kad dovanos rinkimas nėra sunkus darbas. Tai turi būti malonumas, juk rinkti dovanas artimiesiems tikrai smagu. Pagalvokite, kas jiems patinka? O gal žinote, ko jie nori? Dažnai padeda toks patarimas, kaip likus keliems mėnesiams iki svarbios progos, pavyzdžiui, gimtadienio ar Kalėdų klausyti ką pasakoja tas, kuriam rinksite dovaną. Nustebsite, kaip klausymasis to, kas jums sakoma padeda renkant dovaną. Tarkim, bendradarbis vis pasiskundžia, kad neturi kada įsigyti gražų puodelį rytinei kavai arba žmona pasakoja kaip matė pačią gražiausią suknelę parduotuvės vitrinoje. Net ir iš pirmo žvilgsnio nereikšmingos smulkmenos gali jums padėti sunkią akimirką, kai reikės pirkti dovaną. Pavyzdžiui, vyro piniginė suplyšo, tad žmona gali pasinaudoti tuo ir pasidomėti galanterija. Nauja odinė piniginė tikrai pradžiugins vyrą, nes juk jie mėgsta praktiškas dovanas.

Visas dovanas galima skirstyti pagal tai, kam ir kokia proga jos skiriamos. Dovanas dovanojame tiek patiems artimiausiems, tiek ir mažai pažįstamiems žmonėms. Sunkumų galima sulaukti renkant ką nupirkti tiek vieniems, tiek ir kitiems. Lengviausia, kai žinoma ką dovaną gaunantis žmogus mėgsta ar ko nori. Taigi, atsižvelgti į amžių, lytį bei pomėgius tiesiog būtina. Vienokios dovanos tiks vaikams, o visai kitokios suaugusiems. Taip pat skirsis dovanos, kurios skirtos jaunai merginai bei senjorui. Ne mažiau svarbu ir proga, juk skirtingas dovanas reikia dovanoti tuomet, kai gaunamas paaukštinimas darbe ir švenčiamas gimtadienis.

Kiekvienas žinodamas, ką pirkti tam, kuris gaus tą dovaną, išlošia labai daug. Tai ir sutaupytas laikas dovanų paieškos, ir galimybė iš anksto be streso nupirkti ją ir supakuoti tinkamai bei ramiai laukti tos dienos, kai ta dovana bus įteikta. Dovanos pirkimas ir jos dovanojimas lygiai taip pat gali būti smagus užsiėmimas kaip, ir dovanų gavimas.

1 Comment

  1. pigiau

    Prireikus dovanų, ypač prieš Kalėdas, mėgstama dovanų ieškoti paskutinę minutę.. Argi nebūtų protingiau tada viską pirkti internetu? Nereiktų grūstis su šimtais žmonių parduotuvėse, nervintis, kad niekur nespėjate. Pavyzdžiui papuošalus, apyrankes, auskarus, laisviausiai galima pirkti internetu, nes tai yra universalus dalykas, kurio dydžio nereikia matuoti.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *