Kaip pasididinti krūtinę

Plastinė chirurgija siūlo aibę puikių paslaugų, kurių metu gali būti koreguojamos jūsų kūno formos, pavyzdžiui, padidinama krūtinė. Apie tai sužinokite čia. Daugybė moterų renkasi krūtinės didinimui būtent plastinę chirurgiją, nes tai tiesiog efektyvus ilgalaikis sprendimas. Kokių jų apskritai būna, kai norisi didesnės krūtinės?

Be operacijos

Natūralumo šalininkės norės pirmiausia krūtinę didinti be plastinės chirurgijos. Nors čia slypės paradoksas, kadangi natūralumas iš tiesų bus tai, ką gamta davė. O viskas, kas bandys pakeisti prigimtines savybes, bus nenatūralu. Ką pabandys šios moterys?

Drabužiai su implantais. Nebūtina implantus kišti po oda, jeigu juos galima sukišti į rūbus. Liemenėlės su įdėkliukais, korsetai, maudymosi kostiumėliai, bodžiai ar kiti specialūs drabužiai iš tiesų gali daryti tikrus stebuklus ir labai efektyviai padidinti krūtinę. Tačiau tai, deja, nepakeis išvaizdos, kada liksite be drabužių. Kaip tik – gali laukti tam tikras šokas. Juk su drabužiais buvo sudaryta tam tikrų kūno formų iliuzija, o nusivilkus juos – paaiškės, kaip yra iš tiesų. Kita vertus, jeigu tik kartais, kokiame renginyje ar foto sesijoje papuošti save, tai galima pasinaudoti tokiu dalyku.

Hormonų pagalba. Iš tiesų, tai nebus taip jau natūralu, ir taip jau be pašalinio poveikio. Nors moterys vartoja kontraceptines tabletes gana dažnai, tačiau jos ir bet kokie kiti lytiniai hormonai gali daryti milžinišką poveikį organizmui, ir tai gali būti visai ne teigiamas poveikis. Kadangi realiai išbalansuojama tam tikra organizmo funkcija. Ir deja, kad ir kaip norėtumėte, tai nieko gero sveikatai ir organizmui nesuteiks. Juk tam, kad galėtumėte gerai jaustis, būti sveiki ir laimingi, turėsite turėti tikrai ir sveiką kūną. O pastarasis bus toks, kai vyraus kūne harmonija. Jeigu vartosite tam tikrus lytinius hormonus, galite vėliau jausti daug įvairaus šalutinio poveikio, nors krūtinė ir padidės.

Su operacija

Vienas populiariausių ir efektyviausių būdų pakeisti savo kūno formas, yra plastinės operacijos. Krūtinės plastinės operacijos labai populiarios, nes daugybė moterų visgi negimė su tokiais genais, kad galėtų turėti tikrai gražią didelę krūtinę. Kai kurios moterys sužino apie ją tik tada, kai pagimdo ir maitina vaiką. Vėliau krūtinė vėl sumažėja. Tačiau silikono implantai, taip pat injekcijos su riebalais ir kitomis medžiagomis gali sukurti norimą krūtinės formą. Tai ilgalaikis sprendimas, užtikrinantis, kad galėsite atrodyti taip, kaip iš tiesų ir jaučiatės.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *