Kaip pasirinkti vyrišką striukę?

Nors Lietuvoje yra keturi metų laikai, visgi, didžiąją metų dalį būna tikrai labai šalta ir nemalonu. Natūralu, kad siekiant išvengti peršalimo ligų mes ieškome drabužių, kurie mums padeda pasijausti kur kas maloniau. Vyrai kaip ir moterys ieškodami drabužių žiūri ne tik į funkcionalumą, tačiau tuo pačiu ir stilių. Galima sakyti, kad vyrams pasirinkti tinkamą lauko drabužį yra net sunkiau nei moterims, kadangi vyriškosios lyties atstovai paprasčiausiai neturi pojūčio renkantis drabužius. Vyriškos striukės Fashionclub.lt pasirinkimas jiems gali būti gana ilgas, atsakingas ir dažnai sunkus darbas. Juk pasirinkimas yra toks paltus, o kokie kriterijai yra patys svarbiausi – neaišku.

Striukės šildomasis sluoksnis

Vyriškos striukės pasirinkimas prasideda įvertinus tai, koks yra striukės šildomasis sluoksnis. Paprasčiausiai, vienos striukės yra šiltesnės ir puikiai tinka žiemai. Kitos – be jokio šildomo sluoksnio ir jas dažniausiai vyrai pasirenka siekiant, kad vasarą visada būtų labai malonu. Šildomasis striukės vidus gali būti tiek sintetinis, tiek pūkinis. Nors sintetinis sluoksnis yra kur kas malonesnis žiemos metu, tačiau reikia akcentuoti tai, kad vis daugiau žmonių sutinka, kad kankinti gyvūno todėl neverta. Juolab, šiuo metu gaminami sintetiniai sluoksniai taip pat labai puikiai šildo ir net šalčiausią dieną vyras jaučiasi puikiai.

Striukė, kuri yra atspari lietui

Žiemos ir rudens sezonais labai dažnai lyja, tad nieko keisto, kad daugelis vyrų ieško tokios striukės, kuri būtų atspari vandeniui. Tokiu atveju net ir tai, kad ant ant jos lyja – visiškai netrukdo maloniai su ja jaustis. Nereikia galvoti, kad lietui atsparios striukės yra labai plonos. Galima pasirinkti tokią, kuri atspari drėgmei ir tuo pačiu šildo. Tai universalus pasirinkimas lietuviškos žiemoms.

Modelis

Vyriškos striukės detaliai skiriamos ir pagal tai, kaip jos atrodo. Kol vieni vyrai labiau mėgsta klasikinio stiliaus striukes, tuo tarpu kiti linksma tik modernumo. Puiku, kai rinkoje galima atrasti tiek daug skirtingų pasirinkimo galimybių. Tai užtikrina, kad kiekvienas asmuo atras tai, kas jam labiausiai tinka ir geriausiai atspindi jo stilių.

Medžiaga

Skirtingos vyriškos striukės yra gaminamos iš skirtingos medžiagos. Kol vieni vyrai labiausiai linkę prie slidžios medžiagos, tuo tarpu kiti renkasi paltinę. Svarbiausia, kad striukių pasiūla yra tokia plati, jog kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka. Atitinkamai, kuriuo metų laiku vaikščiosite su striuke – tokios ieškoti Jums ir reikėtų.

Kaina

Ieškodami striukės žmonės labai daug dėmesio kreipia į kainą. Nors daugelis ir nori sutaupyti, visgi, reikia nepamiršti, kad labai dažnai pigiai mokant už striukę – ilgą laiką tikrai nebus galima džiaugtis kokybe. Akivaizdu, kad kiek mokate – tą ir gausime (išskyrus tuos atvejus, kai mokate tik už prekinė ženklą).

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *