Kam naudojamos gipso plokštės?

Kiekvieną dieną statybose gipso montavimas atliekamas įvairiems darbams ir tikslams pasiekti. Dauguma darbų naudojant šias plokštes atliekami labai greitai ir paprastai, o tai leidžia sutaupyti laiko ir statybų darbus atlikti gerokai greičiau. Tai esminiai privalumai.

Montuojamos gipso lubosKas yra gipso plokštė? Paprastai sakant, tai plokštė, kuri gaminama iš kartono ir gipso. Gipso sluoksnis yra viduryje. Tokia plokštė itin tvirta ir ją galima panaudoti daugeliu skirtingų būdų. Pavyzdžiui, tokias plokštes galima naudoti pertvaroms, namų apšildymui, norint sulyginti kreivas sienas, dengiant grindis ar lubas. Gipso plokščių konstrukcija pasižymi tokiomis savybėmis kaip paprastumas. Be to, jos yra lengvos. Dėl visų šių gerų savybių, montavimo darbai gali būti atliekami labai greitai. Jums papildomai reikės tik įsigyti glaistą. Pačiam montavimo darbui reikia įsigyti medvarščių. Tokiu būdu bus galima plokštę pritvirtinti prie pasirinktos sienos, lubų ar kito tinkamo paviršiaus. Jei tokių darbų nenorite atlikti patys, nes abejojate, kad sugebėsite gipso plokštę pritvirtinti tinkamai, tai metas ieškoti specialistų. Svarbu tik pasirinkti patikimus, kurie turi patirties darant šiuos darbus. Tam reikia įsitikinti, kad jie veiklą vykdo ne pirmą mėnesį. Paprašykite parodyti atliktų darbų nuotraukas, o jei gali duoti kontaktus savo klientų, kuriems tokie darbai jau atlikti, tai dar geriau. Būtinai kreipkitės pas juos ir įsitikinsite, kad darbai tikrai atlikti sėkmingai.

Kaip išsirinkti tinkamiausią gipso kartono plokštę? Gera žinia, kad jų pasirinkimas šiai dienai – didžiulis. Galima šias plokštes suskirstyti į tris kategorijas. Pirmoji – standartinė gipso plokštė. Antroji – ugniai atspari gipso plokštė. Trečioji – drėgmei atspari gipso plokštė. Skiriasi ne tik pavadinimai, bet ir jų savybės, pagal kurias parenkama, kuriai patalpai ar darbams reikalinga tam tikra plokštė. Atminkite, kad gipso montavimas ir darbų sėkmė priklauso ne tik nuo specialisto, kuris atliks montavimo darbus, bet ir nuo to ar tinkamai parinkta plokštė tam tikrai patalpai. Pavyzdžiui, vonios kambariui, kur didelė drėgmė – reikia rinktis vandeniui t.y. drėgmei atsparią plokštę. Kai tuo tarpu, paprastame kambaryje tokios tikrai nereikia montuoti. Taigi, pirkdami plokštę, pardavėjui pasakykite, kokioje patalpoje bus montuojama plokštė, o pardavėjas jums patars, kuris pasirinkimas yra geriausias.

Gipso plokštė – universalus pasirinkimas daugeliu atveju. Šios plokštės pagreitina daugelį statybinių darbų. Jos labai greitai išpopuliarėjo, todėl pasirinkimas dabar labai didelis. Belieka įsigyti tinkamas pagal paskirtį ir darbus patikėti specialistams.

1 Comment

  1. Ugnius

    Namo statyba tai procesas, kurio kiekviename etape prireikia vis kitokių dalykų. Reikia betono maišyklės sienom mūryti, grimdim betonuoti, pastolių, veliau tvoros ir vartų. Viską susipirkome patys gera kaina .

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *