Kodėl geriausia žemė – miškas

Tie, kas perka mišką ir medieną, puikiai žino jo vertę. Iš tiesų, pirkti žemės – drąsus žingsnis. Juk pinigus visada norisi panaudoti įvairiems tikslams. O geriausia, jeigu už juos gauni kuo daugiau malonumų. Taigi, ne visada būtent miško pirkimas gali atrodyti kaip pati maloniausia ir geriausia veikla. Tačiau perkantieji patvirtins – miškas yra pati geriausia žemė, kokią tikrai verta pirkti, ir į kurią verta investuoti.

Kodėl miškas?

Mes jums nepasakysime, kodėl žmonės su tokiu džiaugsmu perka mišką. Mes paklausiame jų ir prašome pasakyti, ką jie mano, ir kodėl tas miškas yra perkamas.

„Myliu Lietuvos gamtą. Kai trumpai turėjau pagyventi Švedijoje, ant plynų uolų, mane tiesiog pykindavo nuo kraštovaizdžio. Sesuo tuo metu gyveno Airijoje, tai ir ten turėjau su kartais pasimatyti. Baisu. Visur namai akmeniniai, tvoros akmeninės, kai važiuoji tarp miestų keliais – ir ten visur akmeninės tvoros, negali pasidžiaugti gamta. O štai Lietuvoje man taip nuostabu pravažiuoti tarp miestelių. Kaip ir užeiti į paprastą ir gražų mišką, kuriame galėčiau ramiai praleisti laiką, kukuojant gegutėms ir tuksenant geniams. Manau, kad miškas yra tikra sielos atgaiva. Nesu kažkoks verslininkas, kuris pirktų plotą tokioje vietoje dėl savo imperijos kūrimo. Esu miško mylėtojas, gamtos gerbėjas, ir todėl man ir reikia, ir norisi, kad pagaliau galėčiau būti ten, kur mano širdis tikrai atsigauna. Net mokslas yra įrodęs, kad gamta labai padeda sveikatai, tai tiesiog vienas geriausių būtų jaustis sveikam, laimingam. Kodėl aš turėčiau stengtis daryti kažką kitaip, stengtis važiuoti į didmiestį, į tą skruzdėlyną, kur žmonės tiesiog vienas per kitą lipa, braunasi, ir negali pasidžiaugti medžiu, žole, mišku ar tiesiog įkvėpti gryno oro pagaliau. Negali, nes visur taip yra padaryta, kad visur namai ir mašinos. O štai miške aš gaunu tą gamtą, kurios man labai reikia“, – pasakoja vienas miško pirkėjas.

Kokie sunkumai

Kaip ir visais kitais atvejais, miško pirkimas taip pat turi savų blogybių. Pavyzdžiui, miško kaina gali būti didesnė negu norėtųsi išleisti, tada žmogus nesijaus labai laimingas. Kita problema – su mišku gali tekti pirkti ir kažkokią kaimynystę, kuri gal nepatiks. Gal jums nepatiks, kad aplink vyksta medžioklės, gal nemėgstate, kad šalia gyvena kažkokie nemalonūs žmonės. Tačiau jūs patys visada galite susidurti su tais pačiais atvejais ir tada, kai sklypą perkate visai ne miške. Juk kiekviena žemė gali turėti savo ypatybes.

Miškininkystės įvairios paslaugos ir kitos veiklos.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *