Koks išmanusis laikrodis geriausias?

Vis daugiau žmonių matome su išmaniomis technologijomis, todėl populiarūs ir ismanieji laikrodziai. Daugelį metų žmonės laikrodžius rinkosi tik dėl dviejų priežasčių: laiko žinojimo ir įvaizdžio formavimo. Tai reiškia, kad jie buvo praktiška stiliaus detalė. Laikai keičiasi ir kartu su naujovėmis ir technologijomis keičiasi, ir laikroddžių išvaizda bei paskirtis. Dabar išmanūs laikrodžiai gali kur kas daugiau, nei tik rodyti laiką, tačiau išsirinkti vis tiek sunku, nes tiek daug gamintojų ir skirtingų funkcijų.

Laikrodis vyruiSvarbiausia pasirinkti tinkamą operacinę sistemą, kurią galėsite suderinti su kitais įrenginiais, pavyzdžiui, mobiliuoju telefonu arba kompiuteriu. Android Wear yra tinkama visiems, kurie turi Android sistemos išmanųjį telefoną. Be to, ši sistema palaiko ir kitą sistemą (iOS), tai nebus problemų. Sekanti programinė įranga – iOS parduodama tik su tam tikrais laikrodžiais t.y. su Apple laikrodžiais, kurie yra brangūs. Jei turite Apple kompiuterį ar išmanųjį telefoną, tai pirkite šios sistemos laikrodį, nes tai bus puikus pasirinkimas ir tinkama sinchronizacija. Turintiems Samsung išmanųjį telefoną, reikėtų rinktis Tizen programą turintį išmanųjį laikrodį. Be to, jis puikiai sinchronizuosis ir su Android įrenginiais. Mažiau žinomų operacinių sistemų nerekomenduojama rinktis dėl sunkumų sinchronizuojant su turimais įrenginiais.

Kai jau išsirinkote tinkamą operacinę sistemą, reikia pagalvoti kokių funkcijų jums prireiks. Jų pasirinkimas priklauso nuo to, kam jums išmanus laikrodis. Vieniems jis reikalingas tam, kad atrodytų stilingai, kitiems sekti sporto rezultatus, o dar kitiems sekti savo sveikatos būklę. Kiekvienas pirkėjas turi savo lūkesčių ir išsikelia sau svarbius tikslus, todėl reikia labai gerai pagalvoti, kokios funkcijos pravers. Tarkim, jei sportuojate, tai jums turėtų tikti tokios funkcijos, kaip širdies ritmo rodymas. Galbūt reikia GPS? Tai kainuos papildomai, tačiau kai kuriems tai bus naudinga funkcija sportuojant. Kitiems gali praversti nueitų žingsnių per dieną skaičiavimas. O gal jums tai įvaizdžio dalis ir jums svarbu, kad galėtumėte sužinoti naujienas ar orus?

Visi ismanieji laikrodziai turi skirtingas funkcijas, todėl reikia pagalvoti, kurios jums tikrai reikalingos, o kurios taip ir bus nepanaudotos. Atminkite, kad kiekviena papildoma galimybė kainuoja papildomai. Taigi, jei reikia tik paprasto funkcionalaus išmanaus laikrodžio su standartinėmis funkcijomis, tai nereikia permokėti už visas kitas papildomas galimybes, kurių jums iš tikrųjų net nereikia. Taip pat svarbu rinktis kokybišką išmanųjį laikrodį, kuris nesukels problemų dėl gedimų.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *