Modernūs baldai, interjeras virtuvėje: kaip susikurti?

Kol vieni lietuviai teigia, kad klasikinis stilius namuose yra geriausias pasirinkimas, kadangi būtent tokį interjerą mes gebame ir mokame sukurti labiausiai, tuo tarpu kiti tikina, kad modernus stilius pasaulyje jau seniai tapo populiariausiu pasirinkimu. Galbūt laikas ir Lietuvoje dažniau kurti modernius namus?

Viena iš tų patalpų, kurios remontui skiriame gana daug dėmesio – virtuvė. Tinkamai pasirinkti modernūs virtuvės baldai padės suskurti išskirtinio stiliaus, nuostabiai atrodančią ir tuo pačiu praktišką vietą, kurioje galėsite jaustis maloniai. Svarbiausia, kad modernios virtuvės susikūrimas nėra toks sudėtingas darbas, kaip daugelis mano. Pateiksime kelias taisykles, kurios gali padėti susivokti, kaip kuriamas modernumas ir kaip geriausiai jį atskleisti tokioje patalpoje kaip virtuvė.

 • Pirmiausia reikia pasirinkti tokius baldus, kurių spalvos yra kiek ekstravagantiškesnės nei daugelis mūsų yra pripratę. Kuomet stengiamasi įsirengti klasikinio tipo virtuvę, tuomet dažniausiai peršami mediniai baldai, kurie išlaiko savo natūralią spalvą. Modernūs virtuviniai baldai dažniausiai būna raudonos, žalios ar net juodos spalvos. Svarbiausia juos suderinti su visais kitais.
 • Žinoma, visada galima pasirinkti kiek netradicinių formų baldus. Dažniausiai tokie yra aukšti, platūs, žemi ir kitokie, kurie derinami tarpusavyje. Žinoma, skirtingų proporcijų baldai suderinami sunkiau, tačiau viskas įmanoma, tik reikia pasidomėti, kaip tai padaryti.
 • Modernūs baldai gaminami ne tik iš dažniausiai pasirenkamo medžio, tačiau ir marmuro, kuris tinkamai įmontuotas sukuria išskirtinę atmosferą. Jeigu nežinote, kaip tokiu baldus įkomponuoti – visada naudinga kreiptis į profesionalus, kurie gali rekomenduoti.
 • Aišku, modernūs baldai dažniausiai „reikalauja“, kad prie jų atitinkamai būtų priderintos ir tam tikros smulkmenos, detalės. Dažniausiai baldų parduotuvėse galima atrasti ir aksesuarus, kurie padės „išbaigti“ interjerą.
 • Modernus interjeras dažniausiai pasižymi minimalizmu, tad ieškodami baldų paprasčiausiai nepersistenkite. Pasirinkite tuos, kurie tikrai reikalingi ir atlieka konkrečią funkciją namuose. Visi kiti, kurie perkami dėl interjero kūrimo, paprasčiausiai užima vietą ir tiesiog modernus interjeras bus sugadintas.

Modernūs virtuvės baldai – puikus pasirinkimas norintiems turėti tokią maisto gaminimo patapą, kurioje galėtų jaustis jaukiai ir pasitikėti savo atliekamais darbais. Daugelis internetinių prekybos vietų siūlo pirkti pas jas. Kadangi pasiūla tokia plati – visai naudinga susidėlioti tam tikrus kriterijus, kuriais planuojate ieškoti pačio tinkamiausio varianto.

 1. Rekomenduojame internete pasiskaityti atsiliepimus ir susidaryti nuomonę apie suteikiamų daiktų kokybę. Visais atsiliepimais tikėti neverta, tačiau bent preliminarią nuomonę susidaryti pavyks.
 2. Žinoma, taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kokios kainos vyrauja. Pasirinkite jums labiausiai tinkamą variantą.
 3. Pasiskaitykite sąlygas. Kai kurios įmonės suteikia garantiją ir tuo pačiu kai kurios leidžia netikusi produktą atiduoti per tam tikrą laiko tarpą.

Modernūs virtuvės baldai – galimybė susikurti išskirtinį interjerą. Svarbiausia, kad suteikiamos galimybės, tad jas įvertinus pasirinkite tai, kas jums labiausiai tinka.

3 Comments

 1. http://www.leojar.lt/62-kedes

  Klasikinis bei minimalistinis stilius labiausiai mūsų tautiečių mėgstamas. Turbūt todėl, kad lietuvaičiai nėra mėgėjai rizikuoti. Taigi ir namų interjere jie dažniausiai renkasi klasikinius baldus negu modernius ir patraukiančius akį.

 2. Baldai

  Jaukią aplinką manau reikia kurti ne tik viduje, bet ir lauke. Visada vasarą malonu išeiti į gražiai įrengtą terasą ir išgerti puodelį kavos.

 3. Sigita

  Manau, kad labai dar svarbu tinkamo šviestuvo pasirinkimas. Tinkamas šviestuvas padeda kurti išraiškingą interjerą, prideda namams žymiai daugiau jaukumo.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *