Duomenų atkūrimo ir išsaugojimo meistrai

Data recovery UK – prarastų duomenų atkūrimo paslaugas teikianti kompanija Londone, apie kurios veiklą ir duomenų atkūrimo specifiką šiandien ir pakalbėsime.

Visai neseniai teko išgirsti vieną giminaitę besiskundžiant, kad dabar jaunimas nebeturi tikrų išryškintų nuotraukų. Viskas lieka ir pasimeta kompiuteriuose, išmaniuosiuose įrenginiuose, skaitmeninėje erdvėje, o tikro, rankomis apčiuopiamo brangių akimirkų įrodymo ir nelieka. Na, sutikti su tuo galima, tačiau ne vienareikšmiškai. Skaitmeninėje erdvėje mes galime išsaugoti žymiai didesnį kiekį duomenų, dokumentai, nuotraukos, filmai neužima vietos mūsų knygų lentynose, stalčiuose ar rūsyje. Vis dėlto, kuo daugiau informacijos galime sutalpinti į savo kompiurerį, tuodidesniam kiekiui duomenų kyla rizika. Duomenų praradimas – skaudus įvykis kiekvieno kompiuterio savininkui, dar skaudesnis – įmonėms, didelėms kompanijoms, kada dėl gedimų ar kitų priežasčių prarandamos klientų duomenų bazės, kita svarbi informacija. Kada kompiuteriai, mobilieji telefonai ir kita inovatyvi technika ėmė tobulėti savaitėmis, keitėsi duomenų talpos, informacijos apdorojimo galingumas, padidėjo ir įvairių loginių klaidų tikimybė. Būtent todėl informacinių technologijų specialistams teko nemenka užduotis ieškoti būdų, kaip išgelbėti prarastus duomenis. Dabar tokius specialistus susirasti nėra sudėtinga. Jau pirmajame Google paieškos puslapyje galite aptikti daugybę rimtų kompanijų, galinčių pagelbėti jums susigrąžinant duomenis. Jeigu su duomenų praradimo problema susidūrėte būdamas užsienyje, pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje, čia taip pat neliktumėte „ant ledo“. Data recovery London – aukščiausios klasės IT specialistai, spinduliuojantys pasitikėjimu ir teigiantys, kad visais atvejais sugrąžina klientų prarastus duomenis. Bendrovės teikiamos paslaugos – mobiliųjų telefonų, plančečių, personalinių ir nešiojamų kompiuterių duomenų atkūrimas (laptop data recovery). Duomenys „gelbėjimi“ ir iš USB raktų, SD kortelių ir pačių įvairiausių prietaisų.

Šiandieninės duomenų atkūrimo technologijos ir galimybė atkurti įvairias prietaiso atminties kerteles – išties stebina.„Pasitaiko atvejų, kai klientas atkeliauja nešinas visiškai suknežintu telefonu, kuris praktiškai neįsijungia, ir tikisi, kad mes sugebėsime išgelbėti tame telefone archyvuojamą kokių penkių metų laikotarpio žmogaus gyvenimą“ – juokauja duomenų atkūrime pesispecializuojantis IT specialistas Mark, – kaip bebūtų keista – mes išties duomenis atkuriame. Žmogaus protas yra beribis, todėl, kurdami sudėtingiausias mašinas, mes pasąmoningai nenorime padaryti jų protingesnėmis už mus pačius“. Mark darbo turi nuolat. Kiekvieno failo, kiekvieno prarasto dokumento išgelbėjimas jam teikia didelį džiaugsmą ir padeda laužyti stereotipus, jog viskas, kas yra kompiuteryje, kažkada pasimeta arba užsimiršta.„Mes neturime kitos išeities – erdvė ir laikas šiandieniniam žmogui yra bene svarbiausi rodikliai, todėl mes ir toliau turime savo gyvenimo archyvus patikėti kompiuteriams…o tai tikrai yra saugu, – teigia Mark.

1 Comment

  1. Mobilios programos

    Labai puikus ir informatyvus straipsnis! Būtinai pasinaudosiu patarimais.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *