Skirtingos butų grindys

Ar pastebėjote, kad medinės grindys skirtinguose būstuose gali atrodyti iš tiesų visiškai skirtinga? Vienur tai bus paprastas parketas, kitur senos baisios lentos, dar kitur – stilingos gražios lentos. Domus galerija nuolat siūlo rinktis įvairius modernaus interjero sprendimus, ir šiandien pasivaikščioję po šią įkvepiančią parduotuvę, nusprendėme apžvelgti medines grindis. Kokių esame matę skirtinguose butuose, kokias asociacijas mums jos keldavo, ir ką šiuo metu siūlo Domus galerija.

Modernios medinės grindys

Gražiuose naujai suremontuotuose arba ką tik įrengtuose butuose jūs neabejotinai pastebėsite tendenciją puikių naujų grindų, nuklojančių butą ir suteikiančių jam stilingą palaimą. Taip atrodo grindys, kurios ne tik atlieka savo praktinę funkciją, bet ir puikiai leidžia pasijausti, tarsi būtum pačiame moderniausiame apartamente. Modernios medinės durys dažnai būna tamsesnio medžio parketo, gerai dera prie baltų mūrinių sienų, kartais jose būna palikta ir originalaus raudono akmens ar mūro, iš kurio galbūt kadaise buvo pastatytas pirmasis tas pastatas.

Baisūs seni butai

Tačiau medinės grindys medinėms grindims nelygu. Jeigu bandysite Vilniuje nuomotis butą, iškart pamatysite, kuo skiriasi naujas remontas nuo seno. Galima rasti labai senų namų ir senų butų, kur dar yra sudėtos ir nepakeistos senos baisios grindys. Kas su jomis negerai? Dažniausiai didžiausia bėda būna ta, kad tokiuose butuose grindys yra jau ir palūžę, papuvę, o taip pat ir nešvarios, apsilaupę. Negana to, jos gali atrodyti prastai dėl nusilupinėjusių dažų. Vos tik pastumi kokią kėdę ar stalą, tuojau pat ima byrėti pačios grindys, ima kristi ir luptis nuo jų visokie dažai. Taigi, jeigu norite, kad jūsų butas nebūtų senas ir baisus, turite turėti geras medines grindis, bet tik ne tas senoviškas, iš plonų nelygių lentų, nudažytų rūdžių spalva.

Neblogai išlaikyti butai

Kai kuriuose butuose medinės grindys būna dar visai pusėtinai išsilaikiusios. Tokiuose butuose smagu užsukti pas žmones, seną parketą galima plauti ir su šepečiu. Tokiose vietose grindys atrodo neblogai, jeigu remontas buvo darytas prieš kokius 5 – 10 metų.

Mūsų namai

Mums labai pasisekė, nes namuose, į kuriuos persikraustome, yra visiškai naujos ir gražios medinės grindys. Ne visada gali tikėtis, kad taip gerai pasiseks ir turėsi tokias geras medines grindis, tačiau čia yra tikrai kuo pasidžiaugti, nes prie šių grindų, atrodo, tinka tiesiog viskas, ką ant jų padėtum.

1 Comment

  1. Monika

    Įrengiant grindis neužtenka vien kokybiškų medžiagų, bet reikia ir kokybiškų įrankių https://www.elremta.lt/lt/manufacturers/festool , bei kad darbus atliktų profesionalai.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *