Populiariausių plastinių operacijų kainos Lietuvoje

Nors plastinė chirurgija šiandien Lietuvoje populiariausia sveikatos tikslais, tačiau ir estetinė chirurgija vis auga ir populiarėja. Ausų ar nosies korekcija, odos patempimas, krutu didinimas – tai populiariausios estetinės chirurgijos paslaugos Lietuvoje. Dauguma mūsų esame savikritiški ir siekiame tobulumo, kuris įtakoja mūsų pasitikėjimą savimi, todėl teigti, kad estetinės chirurgijos atsiradimas yra tik jaunystės ir grožio kulto padarinys, būtų neteisinga, mat dažniausiai plastinei operacijai pasiryžta psichologinių problemų, patyčių nuoskaudų ir nepasitikėjimo savimi problemų turintys asmenys. Galime pasidžiaugti, kad anksčiau, rodo, visiškai neprieinamos plastinės operacijos, kylant žmonių pajamoms yra kur kas preinamesnės nei anksčiau.

Operacijų kainos

Viena populiariausių ir lengviausiai finansiškai prieinamų plastinių operacijų – tai atlėpusių ausų arba nosies formos korekcija. Atlėpusių ausų korekcija yra viena paprastesnių operacijų, tuo tarpu nosies korekcija reikalauja daugiau darbo ir žinių. Abi šios operacijos dažnai besirenkamos dėl asmeninių priežasčių, kaip kad trukdžio pašalimas pasitikėti savimi ar anksčiau sulauktos skaudžios patyčios. Todėl dažnas ryžtasi šiai operacijai. Vienos ausies korekcija kainuoja apie 300 eurų, dviejų ausų 500 eurų. Tačiau į kainą neįeina tvarsčiai bei anestetikai. Tuo tarpu nosies formos korekcijos kainos gali būti itin kontrastingos, pavyzdžiui pertvaros ir galiuko operacija gali kainuoti nuo 450 eurų iki 650 eurų, o kuprelės ir galiuko operacija gali siekti net 1400 eurų.

Kita operacija, ypač populiari jaunesnio amžiaus moterų tarpe, tai krutu didinimas. Šią operaciją dažnai renkasi ne tik pagimdžiusios mamos, bet ir moterys, kurios dėl mažos krūtinės jaučiasi nemoteriškai ir dėl to negali pasitikėti savimi nei aplinkinėje erdvėje, nei prieš savo mylimąjį. Taip pat neretai operaciją renkasi ir moterys, kurios jaučia poreikį didesnio dydžio krūtinėms. Krūtų operacijos kaina svyruoti nuo 1160 iki 2200 eurų, jei rinksitės ir krūtų pakėlimo paslaugą. Tačiau tai tik suma už chirurgo darbą ir priežiūra, todėl dar papildomai kainuoja implantai nuo 870 iki 1160 eurų.

Veido patempimo operaciją dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus moterys, kurios nori atrodyti jauniau, tačiau elastingumą praradusi oda užkerta joms kelią. Veido odos patempimo operacija gali kainuoti nuo 2450 iki 2950 eurų, o kaklo patempimas įpratai kainuos 2450 eurų.

1 Comment

  1. plastinė operacija

    Na manau kiekvienas atvejis individualus, todėl ir kainos nevisada fiksuotos būna…

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *