Kodėl verta gyventi Pašilaičiuose

AmberCityJeigu ieškote naujų namų Vilniuje, patrauklūs Jums galbūt pasirodytų ir išskirtiniai AmberCity butų pasiūlymai. Pašilaičiuose dygstantys daugiabučiai – tai nuostabus pasirinkimas norintiems gyventi ramiai, gražiai, naujoje ir jaukioje aplinkoje. Kuo tokie patogūs Pašilaičiai ir butai šiame rajone?

Puikus susisiekimas

Visų pirma, Pašilaičiai yra greta Ukmergės plento, o šalia yra ir Vilniaus aplinkkelis. Iš čia labai paprasta susisiekti tiek su visais Vilniaus rajonais, tiek išvykti iš miesto. Taigi, patogu ir tiems, kas dažnai laksto po sostinę, ir tiems, kam tenka nuolat išvykti iš miesto.

Kuriasi naujos šeimos, plečiasi miesto ribos

Perkant naują butą visi norime jaukios, malonios aplinkos. Ir ją galima aptikti ten, kur yra tvarka, kur yra harmonija, kur gyvena daugiau žmonių, panašių į mus pačius. Ten mes jaučiamės gerai, ten norime ir vaikus auginti. Taigi, iš tikrųjų nauji Pašilaičių daugiabučiai pritraukia jaunas šeimas, auginančias mažus vaikus. Ten nusipirkę butą jūs žinosite, kad jūsų vaikas visada turės draugų kieme, ir jūs patys ten sutiksite bendraamžių, bendraminčių ir būsimų savo draugų.

Daug žalių erdvių

Pačiuose Pašilaičiuose tarp daugiabučių yra kuriami parkai, žaliosios erdvės. Ten galima ir vaikams žaisti, ir šunis vedžioti. O visai šalia Pašilaičių, jau Buivydiškėse arba Pilaitėje – tikras žalumyno plotas. Ten yra dar daugiau žalių ir gražių plotų, kur galima pailsėti, atgauti vidinę ramybę, jaustis iš tiesų gerai.

Iš aukštai matosi daug

Pašilaičių daugiabučiai – geriau negu TV bokštas kitoje prospekto gale. Kodėl? Nes jų daug, ir iš jų atsiveria puikios daugiabučių panoramos. Jeigu išsirinksite butą viršutiniame bute, visada matysite tolius ir miesto didumą. Kam patinka per langą žvelgti į miškus, o kažkam – į aukštas platumas mieste.

Naujų butų pasiūlymai

Dar vienas dalykas, kuris į Pašilaičius atvilioja naujų žmonių – tai naujų butų kompleksai. Daugybė jaunų šeimų mieliau renkasi naujos statybos butus, garantuojančius ilgesnį eksploatavimo laiką, geresnį ir ramesnį gyvenimą, patikimą kaimynystę. Jų ir išplanavimas visuomet įkvepiantis, malonus, jaukus, leidžiantis tokiuose būstuose gyventi ilgai ir laimingai.

Būstas už prieinamą kainą

Ir žinoma, pasirinkdami kiek tolimesnį nuo centro rajoną, Pašilaičius, jūs visuomet sutaupote, negu pasirinkdami būstą centre. Už tą pačią kainą galima įsigyti kur kas erdvesnį, didesnį būstą, ir tai gali jums suteikti labai daug laimės. Juk auginant jaunąją kartą 15 kvadratinių metrų būste Senamiestyje negyvensi.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *