Langų priežiūra

Jeigu norite, kad jūsų langai atrodytų puikiai ir gerai atliktų savo darbą, vien tik nulupti lipduką nuo naujo plastikinio apvado neužteks. Žmonės, norėdami pilnai sukomplektuoti viską, ko reikia, dažnai dar ir sprendžia, ar geriau būtų žaliuzės, ar roletai, ar užuolaidos, kokį tinklelį nuo uodų pasirinkti ir pan. Tad ir jums jau galbūt atėjo metas nuspręsti šiuos dalykus. Štai pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Nuo svetimų žvilgsnių: žaliuzės, roletai, užuolaidos

Taigi, vienas iš dalykų, kuris tikrai gali pagerinti jūsų namų ir jūsų langų būklę – tai žaliuzės, roletai, užuolaidos. Visų pirma, tai derama ir reikalinga, norint užtikrinti jūsų namų ir gyvenimo privatumą. Rudeniop saulė ima leistis vis anksčiau ir tamsa užlieja mus ir mūsų namus vis anksčiau, dienos lieka nedaug. Ką tada darome namuose? Užsidegame šviesą. Iš lauko einantys žmonės gali lengvai matyti, ką veikiame, kaip gyvename, kas čia namų viduje vyksta. Taigi, žaliuzės ir roletai gali tapti tuo, kas uždengs langus ir neleis kiekvienam prašalaičiui šnipinėti jūsų namų. Ką pasirinkti geriausia? Iš tiesų, turite žiūrėti pagal tai, kas geriau tinka jūsų namuose ir patogiau jums patiems. Jeigu norite, kad nė plyšelis šviesos į lauką iš jūsų namų nepatektų – geriau tiks roletas. Jeigu norite daugiau geometrinių formų žaismės ir galimybės šiokiai tokiai šviesos armonikai į lauką išlįsti – gerai bus žaliuzės. Taip pat jos tiks, jeigu jūsų interjere viskas yra labai lygu ir trūksta kažkokių simetrijų, geometrinių akcentų. Žaliuzės savyje turi gražų geometrinį ritmą, o ypač tos, kurios vadinasi „diena – naktis“. Tad jos gali padėti puoselėti interjerą.

Valome dulkes

Užuolaidas išskalbiame kartas nuo karto, o žaliuzių ir roletų dulkes turime pasistengti ir kartais nuvalyti. Tai reiškia, kad neturime laukti, kol viskas pasidengs juodžiausiu ir purviniausiu sluoksniu. Ypač daug dėmesio skirkite virtuvės žaliuzėms, kurios veikiausiai bus plastikinės. Jas turite puoselėti ir prižiūrėti, valyti dulkes ir riebalus. Būtent riebalų debesys, kylantys iš verdančių puodų, ir bus tas dalykas, kuris nusės ant žaliuzių ir šios taps lipnios. Būtinai jas valykite.

Plauname langus taip pat atsakingai – pradžioje nuvalome dulkes, vėliau valome pačius stiklus su valiklius.

Tinkleliai nuo vabzdžių gali padėti apsaugoti langus nuo nepageidaujamų apsilankymų. O taip pat ir padaryti taip, kad neliktų musių „nutaškuotų“ pėdsakų.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *