Paskolos grąžinimo varžybos

Kai asmeninis kredito pasiūlymas gali būti toks palankus, verta juo pasinaudoti. Žinoma, jeigu yra poreikis. Pasiskolinus, reikia ir grąžinti. Manote, grąžinti labai sunku? Kai nori ir stengiesi, viskas įmanoma. Tai įrodė ir keli skolininkai, pasiryžę surengti grąžinimo lenktynes ir paskolas grąžinti kuo greičiau, pažvelkime, kaip jiems sekėsi.

Iššūkis – grąžinti 3000 eurų

Taigi, daugiau informacijos, kurią reikėtų žinoti, tai paskolų dydis. Paskolas gavo trys vienodas pajamas ir panašias gyvenimo sąlygas turintys žmonės: mergina ir du vaikinai. Paskolos dydis – 3000 eurų. Kaip jums pavyktų grąžinti tokią pinigų sumą, per kiek laiko galėtumėte tą padaryti? Verta paklausti savęs, o taip pat ir sužinoti, kaip sekėsi projekto dalyviams. Tiesa, projektas vyko ne Lietuvoje, tačiau galėtų galbūt nutikti ir čia.

Grąžino per 1 mėnesį

Kaip projekto dalyvei pavyko grąžinti 3000 eurų per mėnesį? Ji komentuoja taip: „Visų pirma, svarbus yra tikslas, kam tu skoliniesi. Nors tada, kai ėmiau šią paskolą, dar oficialiai turėjau darbą, tačiau jau planavau iš jo išeiti ir krautis lagaminus bei išvykti padirbėti į užsienį. Skaičiavau, kad jeigu mane užsienyje išmestų iš darbo, kas nors nepasisektų ar pan., man atsargoje reikėtų turėti 3000 eurų. Kadangi nežinau, kokioje padėtyje tada būčiau, ar turėčiau oficialų darbą, tai neaišku, ar man reikiamu metu suteiktų kreditą. Todėl pasiskolinau iš anksto, tik tada išėjau iš darbo. Paskui nusipirkau bilietus lėktuvams (sumokėjau apie 200 eurų), dar pirkau maisto, lagaminą. Nuvykusi į darbo vietą Norvegijoje, susimokėjau nuomą į priekį ir pan. Žodžiu, tai pirmai pradžiai išleidau apie 1200 eurų. Bet per mėnesį uždirbau 6000 eurų, viskas ėjosi sklandžiai. Taigi, vos tik gavau pirmą atlyginimą, viską pervedžiau kredito teikėjui ir dabar esu laisva, be paskolos“, – pasakoja dalyvė.

Grąžino per 3 savaites

Kitas projekto dalyvis sugebėjo paskolą atiduoti per 3 savaites. „Esu vienas iš tų žmonių, kurie rizikuoja ir renkasi kraštutinumus. Tiesiog turėjau verslo idėją, ją intensyviai stengiausi įgyvendinti, bet lemiamu momentu pritrūko šiek tiek. Pasiskolinau. O per 3 savaites uždirbau dvigubai daugiau.Taigi, grąžinau“, – sako vyras.

Grąžino per 2 savaites

Trečiajam dalyviui pavyko viską grąžinti stulbinančiai greitai. „Perku brangiai, parduodu dar brangiau. Toks mano moto. Perku tam tikrus daiktus, kuriuos restauruoju, patvarkau ir parduodu brangiau. Tokiu atveju, ši paskola man buvo kaip investicija, reikalinga porai savaičių“, – sako jis.

1 Comment

  1. http://kku.lt/naudinga/refinansavimas/

    Tokiame skubėjimo amžiuje labai dažnai atsiranda paskolos pasiėmimo poreikis. Vieniems pavyksta greičiau gražinti pasiimtą paskolą kitiems ne taip greitai. Bet kokiu atveju ši karta, itin mėgsta skolintis ir negalvoti apie pasekmes.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *