Kuo ypatingi dekoratyviniai lauko baseinai?

Stilingi lauko baseinai – tai jauki gyvenamoji aplinka, prabangi estetika ir malonus atsipalaidavimas po sunkios darbo dienos. Priklausomai nuo individualių klientų poreikių, šiandien galima įgyvendinti novatoriškiausius dizaino sprendimus. Lietuvoje be standartinių matmenų baseinų sparčiai auga ir dekoratyvinių baseinų pasiūla. Tiesa, šios srities ekspertai primena, kad tinkamo baseino įrengimui būtina atsakingai rinktis ne tik vietą, bet ir apdailos sprendimus.

Rinkitės patikimus specialistus

Nesvarbu, kokį baseiną rinksitės, visais atvejais minėtojo sprendimo įgyvendinimas reikalaus laiko ir žinių, todėl siūlome bendrauti su kvalifikuotais ir savo darbą išmanančiais specialistais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti racionaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje. Baseinų gamintojus ir pardavėjus rinkitės, įvertinę jų patirtį ir realizuotus projektus. Siekiant darnos ir harmonijos, siūlome pasitarti su profesionaliais eksterjero kūrimo specialistais, kurie patars, kokios formos baseiną rinktis, pasiūlys optimaliausius apdailos sprendimus ir sutvarkys gyvenamąją aplinką.

Tinkamos vietos parinkimas

Dekoratyviniai baseinai gali būti įrengiami tiek privačiuose namuose, tiek komercinės ar visuomeninės paskirties objektuose. Ieškodami tinkamos vietos baseinui, nepamirškite, kad čia svarbiausią vaidmenį atlieka saulės šviesa. Įprasti baseinai montuojami tose zonose, kuriose ilgiausiai galima mėgautis saulės spinduliais, tuo tarpu dekoratyviniai baseinai paprastai apsodinami įvairiais augalais, kuriems saulės šviesa reikalinga, tačiau spindulių perteklius keičia jų dauginimosi savybes. Dekoratyviniams baseinams rekomenduojama rinktis erdves, kur saulė šviečia pirmąją dienos dalį, o antrąją – baseinas lieka pavėsyje. Jei nepavyksta realizuoti minėtųjų reikalavimų, aplink baseiną galima pasodinti medžių ar krūmų, dekoracinių elementų, kurie užstotų vandenį nuo tiesioginės šviesos. Tiesa, primename, kad šiuo atveju teks apsišarvuoti kantrybe ir nuolatos valyti baseino vandenį nuo prikritusių lapų ir šakelių.

Baseinų dydis, forma ir apdaila

Augant baseinų pasiūlai, šiandien galima rinktis iš itin plačios jų dizaino, dydžių ir formos pasiūlos. Tiek įprasti, tiek dekoratyviniai lauko baseinai visų pirma turi derėti prie sklypo ir namo aplinkos. Dėl šios priežasties rekomenduojama apie baseinų įrengimą pagalvoti dar aplinkos projektavimo pradžioje. Nors baseinai gali būti sėkmingai integruojami į jau sukurtą eksterjerą, tačiau paprastai tai sukelia sunkumų dėl vėlesnių aplinkos tvarkymo darbų. Siekiant didesnio įspūdžio, siūlome pagalvoti apie stilingus vandens krioklius, kaskadas bei dirbtinius upelius. Pagalvokite ir apie baseino aplinką – paprastai ji dekoruojama akmenimis, žvyru ar puošniais augalais. Dėl konkretaus sprendimo turėtumėte pasitarti su šios srities profesionalais.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *