Nekilnojamojo turto rinka: ko nori lietuviai?

Turbūt sutiksite, kad lietuviai yra ta tauta, kuri investuoja labai didelius pinigus į būstą, kadangi nori gyventi taip, kaip visada svajojo. Ir tai – puiku, kadangi naujas būstas Vilniuje tikrai pasiekiamas ranka ir kiekvienas, kuris apie tokį svajoja – dažniausiai kartu su būsto paskola sėkmingai įsigyja.

Žinoma, būstus perka vis jaunesnio amžiaus asmenys, tad galima pastebėti, kad ir jų poreikiai dažniausiai kinta nuo tų, kurie ilgus metus dominavo.

Vis daugiau gyvenama butuose

GalioNors iki šios lietuviai labai dažnai buvo vadinami agrariška tauta, kuriai svarbu gamta, tačiau patys tautiečiai vis aktyviau perka butus, kadangi nori gyventi paprasčiausiai kur kas patogiau. Šiuo atveju gyvenimas bute, o ne name dažniausiai tai ir reiškia, kadangi tokio būsto priežiūra yra kur kas paprastesnė, reikalauja mažiau laiko ir galiausiai džiugina greitomis galimybėmis susitvarkyti namus, kadangi plotas yra kur kas mažesnis.

Perkami nauji butai

Taip pat galima pastebėti, kad lietuviai vis aktyviau perka būtent naujos statybos butus. Kodėl? Paprasčiausiai dėl komforto, kuriuo galima džiaugtis. Daugelis pastebi, kad tokiu atveju galima įsigyti inovatyvius butus.

Kvadratūros prasme galbūt jie nėra patys didžiausi, tačiau galima pastebėti, kad kur kas erdvesni, kadangi jų išplanavimas yra erdvus ir tuo pačiu atrodo kur kas jaukesnis. Štai todėl sutinkama, kad ir naujas būstas Vilniuje apsimoka labiau nei tas, kuris buvo statytas seniai. Žinoma, naujas yra brangesnis, tačiau suvokiama, kad tokiu atveju investicija dažniausiai kur kas labiau atsiperka.

Gyvenimas sostinėje – kaip svajonė

Ir nors po truputį vis labiau kalbama apie tai, kad lietuviai renkasi gyvenimą užmiesčiuose arba mažesniuose miesteliuose, tačiau taip pat galima akcentuoti, kad poreikis gyventi šalies sostinėje yra aktyvus kaip kad niekada. Kodėl? Žinoma, labiausiai dėl išvystyto miesto, kuris suteikia plačias karjeros galimybes. Galiausiai, dėl kultūros ir tuo pačiu socialinės gerovės, kurios siekia kiekvienas. Taigi, butai Vilniuje auga kaip ant mielių ir lietuviai juos labai noriai perka.

Galiausiai, juk svarbiausia yra tai, kad kiekvienas gali gyventi tokiuose namuose, kurie jam labiausiai patinka ir kurie būtent jam kelia pačias geriausias emocijas.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *