Oro drėkintuvai geresnei sveikatai

Atėjus šaltajam metų laikui ir visoje Lietuvoje užkaitus radiatoriams, bene kiekvienas namų ūkis susiduria su ta pačia problema – namuose itin išsausėja oras. Iš tiesų tai yra gana opi problema. O didžiausia problema yra ta, jog dalis žmonių išsausėjusio oro net nelaiko problema ir nesiima to spręsti. Išsausėjęs oras yra toks pat blogis kaip ir per didelė drėgme namuose. Didžiausia žala yra žinoma daroma ne kam kitam, o pačių žmonių sveikatai. Jei paskutiniu metu jaučiate akių ar nosies dirglumą, po nakties atsikeliate su perštinčia gerkle, nors jūsų namuose ir yra labai šilta, greičiausiai priežastis yra būtent ta – per sausas oras.

DrėkintuvaiPats pagrindinis ginklas spręsti šiai problemai yra oro drėkintuvas. Kadangi visos ne maisto prekių parduotuvės šiuo metu yra uždarytos ir į jas patekti tiesiog neįmanoma, oro drėkintuvus galite apžiūrėti internete – puslapyje orodrekintuvas.lt. Ten surasite pačių įvairiausių modelių kurie skiriasi tiek ir savo kaina, tiek ir kokybe, todėl tikrai išsirinksite kažką tokio, kas jums tiks ir patiks.

Žinoma, jei nenorite leisti pinigų oro drėkintuvui, namuose galite visuomet kabinti šlapius skalbinius arba šalia radiatoriaus pastatyti vandens talpas. Tai turėtų bent šiek tiek pagerinti situaciją, tačiau iš esmės problemos neišspręs. Na o oro drėkintuvas tai padaryti tikrai gali. Oro drėkintuvo principas labai paprastas – tiesiog įpilate į jį vandens, o šis įsiurbia kambaryje esantį orą, jį sudrėkina, ir atgal išleidžia garų pavidalu. Tokiu principu oras cirkuliuoja pro drėkintuvą ir yra drėkinamas. Be to, dauguma oro drėkintuvų ne tik drėkina orą, bet ir žudo absoliučią daugumą ore esančių bakterijų – drėkintuvuose dažniausiai yra įmontuota ultravioletinių spindulių lempa, kuri apšvitina į vidų patekusį orą ir taip jį „dezinfekuoja“. Tokiu būdu gaunate dvigubą naudą.

Nors visi oro drėkintuvai iš esmės atrodo ganėtinai panašiai, jie skiriasi savo parametrais. Pagrindinis parametras į kurį reikėtų atkreipti dėmesį yra jūsų kambario dydis. Prie drėkintuvo būna parašyta, kokio dydžio erdvei jis yra skirtas, todėl rinkitės pagal tai, kiek kvadratinių metrų ketinate drėkinti. Drėkinti galima ir miegamąjį kai jūs miegate, nes šiuolaikiniai drėkintuvai yra iš tiesų tylūs ir jūsų nepažadins. Taip pat kai kurie drėkintuvai turi ekranėlį, kuriame yra atvaizduojama informacija apie temperatūrą ir drėgmę jūsų namuose. Kai kurie modeliai būna susieti su mobiliosiomis programėlėmis.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *