Populiarūs auto nuomos pasirinkimai

Vyriausios kartos žmonės, augę deficito laikais, ir dabar labai taupo bei nesirenka nebūtinų paslaugų. Tačiau jaunam šiuolaikiškam žmogui norisi paleisti į ekonominius cirkuliacijos savo pinigus ir automobilių nuoma carent.lt atrodo normali paslauga, už kurią verta mokėti. Kuo labiau į Vakarus žengiame, tuo labiau populiarėja ir tokios vakarietiškos paslaugos. Štai automobilių nuoma Vilniuje išlieka populiari visus metus. Kokias mašinas dažniausiai žmonės nori nuomotis?

Baltos vestuvinės mašinos

Tampa tradicija, kad per vestuves jaunikiai ir svečiai nuomojasi gražias vestuvines mašinas. Jeigu kažkada seniau karietą ar vežimą traukdavo išpuoštas arklys, ir visas kaimas žinodavo apie vestuves bei tai švęsdavo, tai dabar mus traukia automatiniai vežimai ir arkliai. Važiuojame su mašinomis, kurios paprastai būna išsinuomotos, tačiau ta procesija ir ceremonijos tipažas vis tiek išlieka. Važiuojama per vestuves dažnai išnuomotais baltais automobiliais, jų vilkstine, todėl visi mato ir supranta, kas čia dedasi. Tokioms vilkstinėms dažnai pypteli kitos mašinos, kas nors pamojuoja nuo šaligatvio. Puiku matyti – švenčiama graži jaunų žmonių šventė. Populiariausios spalvos vestuvėms žinoma yra balta. Tokie automobiliai dar būna ir papuošiami kaspinais, balionais, gėlėmis.

Prabangios juodos mašinos

Juoda yra universali spalva, tinkanti kiekvienai progai ar oficialioms aplinkybėms. Tad juodi automobiliai taip pat dažnai yra išsinuomojami. Jie irgi tinka vestuvėms, tinka visokioms šventėms. Verslininkai, diplomatai, įžymūs žmonės taip pat mėgsta važiuoti išnuomota blizgančia mašina. Netgi svečiai iš užsienio gali norėti pasinaudoti tokia paslauga ir pasirinkti juodą mašiną. Taigi, tai yra paslauga, kuri daug kam paranki, o juoda mašina, kaip universalios juodos kelnės, tinka daug kur.

Juodi džipai

Kai kurie žmonės būna nusiteikę keliauti ne tik miesto senamiesčio gatvelėmis, bet ir prastesniais keliais. Džipas yra patogus transportas, o ypatingai tada, kai tenka ir važiuoti kur nors po gamtą. Keleiviams bei vairuotojams taip pat smagu juo važiuoti, nes galima sėdėti aukščiau ir kiek kitaip viską matyti bei jausti. Taip pat jis turi tvirtas storas padangas, todėl gali lengviau sustabdyti esant prastoms oro sąlygoms. Dėl to jo nuoma populiari prastu oru, žiemą.

Mikro autobusai ir autobusai

Aišku, vienas populiariausių pasirinkimų išlieka ir mikro autobusai ir dideli autobusai. Jie praverčia tada, kai norima vykti į ekskursiją su darbo vieta, su kokia nors sąjunga, ansambliu, ar tiesiog į ekskursiją važiuojant moksleiviams.

1 Comment

  1. transporto įmonėms

    Aš manau, kad populiariausios yra mažos miesto mašinytės. Grįžus atostogų į Lietuvą tokios yra dažniausiai nuomuojamos, nes kam gi juodas didelis visureigis, jeigu galima važinėti pigiau ekonomiška mašinyte.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *