Miegamojo baldų rojus – koks jis?

Kas yra iš tiesų patogūs miegamojo baldai? Kartais ateiname į prabangų viešbutį, ir jaučiame, kad vos galime atsigulti ant tokio kieto čiužinio, ir lova kažkokia nepatogi. O kartais patenkame į svečius, kur viskas taip paprasta, kuklu, tačiau ir lova, ir stumdomų spintų sistemos, viskas labai patogu. Patogumas slypi sumanume, o ne dekoracijose. Patogumas kuriamas itin gerai apgalvojus žmogaus poreikius. Į ką turi būti atkreipiamas dėmesys, kai kuriami patogūs baldai?

Patogiausia lova

Sakoma, kad patogūs miegamojo baldai yra tie, kurie atitinka jūsų poreikius. Jeigu esate aukštas žmogus, tuomet jums reikia miegoti ilgesnėje lovoje, jeigu storas – platesnėje. Du žmonės neturėtų miegoti plačioje vienvietėje lovoje, nes galiausiai bus nepatogu. Turi būti ir puikus čiužinys, kuris negrasintų sudraskyti su spyruokle, nelįstų iš jo jokios detalės. O taip pat jis turi būti jums tinkamo kietumo. Žmonėms tinka skirtingi kietumai, nors sakoma, kad sveikiausia miegoti ant puskiečio čiužinio. Tačiau kai kam gali reikėti ir minkštesnio, kitiems dar kietesnio.

Maloniausia patalynė

Kokybišką poilsį ir miegamojo patogumą užtikrins ir tikrai kokybišką patalynė. Ji neturi būti sintetinė, per šilta ar per vėsi. Gera patalynė leidžia kvėpuoti odai, joje malonu. Be to, ji gali būti ir graži, derėti prie miegamojo interjero. Tai ir pakels ūpą, ir suteiks norą ilgiau tokioje gražioje patalynėje miegoti.

Švelnios spalvos

Mums patogu miegoti kambaryje, kuriame mūsų neerzina aštrios spalvos. Todėl jos turi būti parenkamos kruopščiai. Tik esant tikrai švelnioms spalvoms, raminančioms, mes galėsime gerai miegoti. Dėl to reikėtų apie tai mąstyti tiek renkantis tapetų, sienų glaisto, grindų ar lubų spalvas, tiek derinant tokiame interjere tinkančius baldus.

Vaizdas pro langą

Jeigu iš miegamojo žvelgs langas į raminantį, malonų, platų vaizdą, tuomet ir miegoti galėsite ten ramiai bei svajingai. Idealu, jeigu iš miegamojo matosi į tolį besidriekiantys laukai, gražūs ir ramūs. Negerai, jeigu langas eina tiesiai į judrią gatvę. Jums reikėtų dėl to ir tinkamai parinkti, kuriame kambaryje bus įrengiamas miegamasis.

Apsaugančios užuolaidos

Šviesa yra reikalinga tada, kai esame aktyvūs. O tuomet, kai mums reikia poilsio ir miego, šviesą išjungiame. Tačiau, jeigu neturime gerų užuolaidų, ji tarsi įsijungs ryte – sklisdama pro langus ir mus budindama. Dėl to jums vertėtų turėti tikrai geras, storas užuolaidas, ypatingai tada, jeigu langas yra rytų pusėje.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *