Ką elektronika namuose sako apie jus?

Šiais laikais įsivaizduoti namus be audio / video technologijų ar bent jų pėdsakų būtų labai sunku. Tačiau visi namai skirtingi. Pas vienus į pirmą eilę iškelti paveikslai ir skulptūros, pas kitus – filmavimo kameros ir dideli muzikiniai centrai. O ir draugų visokių turite. Vieni tik atėję puls apžiūrinėti naujų kolonėlių ir klaus, „ar gerai kala“, kitiems labiau rūpės, kokios užuolaidos pakabintos ar kokia Rembranto reprodukcija kabo ant sienos. Iš tiesų tai, kokie elektronikos įrenginiai yra pas jus namuose, šį tą išduoda ir apie jūsų asmenybę.

Tik keli elektronikos įrenginiai

Jeigu jūsų namuose visgi yra labai nedaug audio/video technikos, tuomet jūs arba tam neskiriate dėmesio ir turite kitus prioritetus, arba neturite pinigų ir negalite įpirkti tai, ko norite. O galbūt tiesiog esate labai senamadiškas. Neskirti pinigų technologijoms galima dėl kelių priežasčių. Kaip jau minėjome, jeigu neturi pinigų, tai yra aiškus motyvas. Tačiau taip pat sprendimas sąmoningai priimamas ir tada, kai žmogus nepažįsta technologijų ir bijo jų, dėl to nenori arčiau prisileisti. Kita priežastis – kai žinai visas audio, video ir kitokias technologijas, ir nutari tiesiog sąmoningai jų atsisakyti. Taip kai kurie žmonės suvokia išsilaisvinimą, meditaciją.

Puiki garso sistema

Aukštos kokybės muzikinis centras, valdomas nuotoliniu būdu, geros kolonėlės, sudarančios ne tik stereo, bet ir dar geresnius garso pasiskirstymo parametrus. O jeigu dar kažkur yra ir garso stiprintuvas, mikšeris, ausinės – vadinasi, tokiuose namuose gyvena tikras melomanas.

Puiki vaizdo sistema

Gerą vaizdo sistemą (plačiaekranius televizorius, filmavimo kameras) dažniau turi tie, kas mėgsta tikrai gerą vaizdą. Gali būti, kad tokie žmonės ne tik namuose įsirengia „namų kiną“, bet ir mėgsta eiti į tikrą kiną, pasigrožėti dar didesniu ekranu.

Labai daug elektronikos

Pas kai kuriuos žmones namuose apskritai galima aptikti išskirtinai didelius kiekius elektronikos. Bus ir kompiuterių, ir vaizdo, ir garso sistemų. Ir kiemą filmuos kameros, ir gal net bus patenkinta „išmanių namų“ vizija, kada visus elektronikos prietaisus galima valdyti nuotoliniais būdais.

1 Comment

  1. Karolina

    Elektronika kaip ir namai gali pasakyti labai daug apie žmogų, o ypač šiais laikais. Jeigu Tu mėgsti naujoves, domiesi IT, tai tikriausiai ir gyveni arba diegi išmaniasias sistemas savo namuose, turi siurblį robotą ir daug kitų šaunių ir įdomių prietaisų.
    https://alternetas.lt/paslaugos/ismanus-namai/

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *