Ką tikrai būtina žinoti prieš pasirenkant šampūną savo plaukams?

Šampūnų pasirinkimas parduotuvėse yra itin didelis, todėl galima lentynose pastebėti begalybę gamintojų, kurie išleidę keliasdešimt rūšių šampūnų, su skirtingais kvapais, sudėtimis. Be šampūno kasdienybė nebūtų įsivaizduojama, todėl atėjus laikui visuomet prireikia kažką nusipirkti, išsirinkti. Kai pasiūla tokia didelė, tikrai nėra lengva atsirinkti geriausias priemones savo plaukams. Visgi reikia įvertinti ne vieną kriterijų, jog pasirinkimas tenkintų dar ilgai. Netinkamai pasirinkti šampūnai gali sukelti ne itin malonius padarinius. Plaukai gali tapti išsipūtę, išsausėti arba dar labiau riebaluotis, kai kurie šampūnai gali būti net ir pavojingi, todėl galimas ir plaukų slinkimas bei panašios problemos atsiradimas. Kad taip nenutiktų didelis dėmesys turi būti skirtas patiems šampūnams, jų gamintojams ir sudėčiai. Žinoma, svarbus ir pats plaukų tipas. Jei atsargiai renkamasi, galima tikrai atrasti puikiai tinkančius variantus, po kurių plaukai bus žvilgantys, švarūs ir švelnūs.

šampūnaiDaugelis galvodami apie šampūno kokybę, pasiryžta pirkti brangiausią variantą tikėdamiesi, kad tokia priemonė bus pati geriausia ir labiausiai tinkanti plaukams. Deja, pagal kainą vertinti plaukų priemonių nereikėtų, kadangi kai kuriais atvejais galima atrasti ir puikių ne itin brangių variantų. Svarbiausia atrasti tai, kas nekenkia plaukams ir padeda dar lengviau jais pasirūpinti. Dažnai šampūnus rekomenduojama pirkti iškart su kondicionieriumi, kuris gali būti ir to paties gamintojo. Po plaukų plovimo, kondicionierius padeda žvyneliams priglusti ir suteikia apsaugą plaukams nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Puikių priemonių galite rasti čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Stebint sudėtį labai svarbu užsitikrinti, jog šampūnas neturėtų jokių aršių ploviklių, kadangi jie gali sausinti plaukus. Tokie ingredientai ypač prastai veikia išsausėjusios plaukus, nes jie gali pradėti dar labiau trupėti, lūžinėti. Geriausia rinktis švelnius šampūnus, kurie ne tik išplauna galvos odą, bet ir nekenkia plaukams. Jei plaukai labiau linkę riebaluotis, nereikėtų rinktis tokių variantų, kurių sudėtyje yra itin daug aliejų.

Parabenai, silikonai ir sulfatai taip pat ne patys geriausi ingredientai. Silikonai vertinami ypač nekaip, kadangi jie apgaubę plauką nuo jo nepasišalina. Nors po galvos plovimo tokiu šampūnu, plaukai gali pasirodyti itin švelnūs, nereikėtų apsigauti. Po silikonu plaukams gali pritrukti maistinių medžiagų, kadangi pro plėvele jos negalės prasibrauti. Būtent dėl šios priežasties geriau rinktis tuos variantus, kurie silikono sudėtyje neturi.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *