Kokia pripučiama valtis Jums tinkama?

Valties varikliaiPripučiamos valtys išties gali būti labai neblogas pirkinys visiems, kurie nuolat nori pasiplaukioti vos tik ateina šiltasis sezonas. Toks pirkinys puikiai tinka ir mėgstantiems laisvalaikiu pažvejoti ar norintiems turėti galimybę smagiai praleisti laisvalaikį vos panorėjus. Pasiplaukiojimai gali pradžiuginti tuo, kad taip galima pasidžiaugti ir gamta kitu kampu. Juk iš vandens viskas gali atrodyti dar geriau, todėl verta pasiplaukioti tiek ežerais, tiek upėmis ir kitais vandens telkiniais. Valtis gali praversti net ir stovyklaujant, taip tik turėsite dar daugiau smagių būdų pasibūti, tačiau kad pasirinktumėte valtį teisingai reikia įvertinti daugelį kriterijų. Vieniems reikalingi valties varikliai, kitiems užtenka tik irklų. Kai kurie taip pat renkasi didesnes valtis, tačiau jei plaukiosite vienas, daug vietos nereikia. Žvejams valtis tiesiog būtina, juk taip galima parsivežti dar daugiau laimikių, o ir žvejoti vidury ežero smagiau nei krante. Taigi, kaip pasirinkti tinkamiausią variantą?

Pripučiamos valtys gali būti labai įvairios. Pirmą kartą perkantys valtį, renkasi būtent iš pvc arba hipalono. Iškart pagalvokite ar reikalingi valties varikliai, kadangi nuo to priklausys ir kaina. Jei bent kiek pagalvojate apie varikliu valdomą valtį, geriau ją ir rinktis, nes dažnai nusipirkus tik irklinę, ateityje gali aktualūs pasidaryti ir valties varikliai. Tuomet tektų pirkti antrą valtį, kuri būtų pritaikyta pasiplaukiojimams su varikliu, todėl tikrai piniginei nebūtų į naudą. Nusipirkus iškart tenkinantį variantą, bus galima džiaugtis funkcionalumu. Puikių valčių ir jų priedų rasite – https://www.garantboats.eu/.

Mėgstantiems žvejoti labai rekomenduotina rinktis valtį su kietu dugnu. Pripučiamas dugnas labiau skirtas trumpiems pramoginiams pasiplaukiojimams, tačiau ilgesniems pasiplaukiojimams, žvejybai kietas dugnas yra daug geriau, nes jis stabilesnis. Tai leis norint ir atsistoti ir lengviau judėti pačioje valtyje, todėl galima saugiau gaudyti laimikius patogioje pozicijoje.

Žinoma, kaip ir renkantis bet kokį didesnį pirkinį, atsižvelgti reikia į biudžetą. Kuo valtis funkcionalesnė, tuo daugiau už ją reikės mokėti. Kaina priklauso nuo valties dydžio, medžiagos, nuo to ar reikalingas variklis ir koks jos dugnas. Taigi, aiškiai žinant savo poreikius bus nesunku sužinoti norimo valties modelio kainą ir jam pataupyti.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *