Vairavimo mokykla Vilniuje – paskubėkite užsiregistruoti!

Vairavimo mokykla Vilniuje „Autoaidas“ – mokymų erdves yra įrengusi Žirmūnų bei Laisvės prospekto gatvėse. Tad visi norintys išmokti vairuoti lengvąją transporto priemonę gali pasirinkti sau patogesnę mokymosi vietą. Profesionalūs, ilgametę darbo patirtį teorijos dėstyme ir vairavimo praktikoje įmonės darbuotojai užtikrina palankų, pagarbų bendravimą su mokiniais bei aiškiai išdėsto visą reikiamą informaciją, susijusią su kelių eismo taisyklėmis ir praktinėmis vairavimo pamokomis. „Autoaidas“ siūlo lanksčius mokymosi grafikus, stiprią teorinę bei praktinę bazę. Naujos norinčių išmokti vairuoti grupės yra renkamos kiekvieną mėnesį, todėl jei tu būtent dabar planuoji išmokti vairuoti ir vasaros sezoną pradėti su vairuoto pažymėjimu rankose – nedelsk užsiregistruoti į gegužės ir birželio mėnesio renkamas grupes.

Du kartus per savaitę vykstantčių teorinių užsiėmimų trukmė – penkios savaitės. Šio laikotarpio metu tiek vaizdinėmis, tiek savarankiško mokymosi, skaitymo priemonėmis yra įsisavinamos kelių eismo taisyklės, įvairios galimos situacijos kelyje, o kiekvienos temos gautų žinių užtvirtinumui yra sprendžiami testai prie kompiuterio. Praktiniai vairavimo kursai prasideda nuo trečios teorinių mokymųsi savaitės. Kadangi praktiniai užsiėmimai vyksta individualiai su kiekvienu mokiniu, palankiausią dienos metą ir tikslią valandą gali pasirinkti mokinys, suderinęs su pasirinktu instruktoriumi. Praktiniai vairavimo kursai trunka 15 vairavimo pamokų, o tai sudaro 30 akademinių valandų. Jeigu tiek pamokų mokiniui yra per mažai, jis visuomet už papildomą mokestį gali užsisakyti neribotą kiekį papildomų vairavimo pamokų. Tam, kad galėtumėte spręsti galutinį teorijos ir praktikos egzaminą „Regitroje“, būtina išlaikyti mokyklinį teorijos bei praktikos egzaminus „Autoaide“. Egzaminai – puikus būdas įvertinti gautos informacijos įsisamoninimą ir pasiruošti galutiniams, vairavimo pažymėjimui gauti.

Vairavimo mokykla Vilniuje „Autoaidas“ siūlo specialių dovanų kuponų įsigyjimą, kurie gali tapti puikia dovana draugui ar artimajam svajojančiam išmokti vairuoti, arba, atvirkščiai, niekaip neprisiruošiančiam to padaryti. Vairavimo mokykla taip pat siūlo įvairius akcijų pasiūlymus, nuolaidas ir galimybę atsiskaityti už kursus dalimis. Nedelsk ir išmok vairuoti dar šį sezoną!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *