Vienos tamsios kelionės aprašymas

Xenon žibintai mašinomsVažiavome iš Vilniaus, automobilyje veikė naujutėlaitės d1s xenon, taip pat buvo keletas kitų patobulinimų, mašina tiesiog šviežiai pargabenta iš serviso. Ne be reikalo, o todėl, kad taip tikrai reikėjo. Tačiau kelionė tamsoje užtruko daug ilgiau negu tikėjomės.

Išvažiuojant iš miesto, pateko į transporto kamštį

Išvažinėjant iš miesto, aplink buvo labai daug automobilių, pas kažką normaliai nedegė 5dv 008 290-00, bet ir mūsų mirkčiojimas žibintais nepadėjo. Buvo penktadienio vakaras, ir atsikasę sniegą nuo mašinos, mes papuolėme tiesiog į Dieviškąjį Transporto Kamštį. Vilniuje važiavome daugiau nei pusantros valandos. Visą tą laiką stūmėmės išmetamųjų dujų dūmuose ir auto šviesų mirgalynėje, sumišusioje ir su pačiomis miesto šviesomis. Kadangi ilgai nebuvau buvusi mieste, man tai atrodė savotiškai žavu, kontrastinga kaimo nuomariui. Visgi dūmų kvapas nebuvo malonus, labiau žavėjo visos tos šviesos. Vairuotojai automobiliuose dauguma keikėsi ir piktinosi, bet maniškis buvo linksmas – buvome seniai nesimatę ir turėjome nemažai, apie ką pakalbėti.

Kelias buvo slidus

Galiausiai tuo metu, kai pagal ankstesnį planą jau turėjome būti pasiekę gimtąjį miestelį, pagaliau išriedėjome į tarpmiestinį kelią – išlindome iš Vilniaus kamščio. Buvo keli variantai, per kur važiuoti, pasirinkome automagistralę iki Kauno, o tuomet jau pasukus link namų. Šaunu, kai nemažai vietų auto magistralėje buvo visiškai apšviestos. Kitur apšvietimo nebuvo, taigi, džiaugėmės, kad vairuotojai visi važiuoja su tinkamomis auto šviesomis. Deja, kelionės metu kelis kartus papuolėme į situaciją, kai ėmėme kreivoti po kelią. Aš iš pradžių nesupratau, kas vyksta, ir paklausiau vairuotojo, ar jis čia krečia kažkokius pokštus. Tačiau paskui supratau, kad tai buvo labai gerai suvaldyta iš tiesų kritinė situacija. Džiaugiausi, kad nepapuoliau į bėdą ir viskas gerai baigėsi.

Automobiliai be šviesų klaidino

Kai baigėme važiuoti magistralę, tarp kaimų, kaip visada, pasirodė ir visokių pažeidėjų. Tai kažkoks labai greitai nulekiantis BMW, tai lenkti nemokantys ereliai, bandantys pasidemonstruoti lenkiant per ištisinę įkalnėje, tai be šviesų lakstantis kaimo jaunimas. Kas žino, kiek jų už vairo netgi buvo neblaivūs… Visgi, automobiliai be šviesų ar su jomis, visi turi paisyti visų esamų KET.

Kelionė baigėsi gerai

Taigi, nors tai ir buvo labai ilga kelionė dėl milžiniško transporto kamščio Vilniuje, ir dėl itin slidaus kelio, viskas baigėsi gerai. Tam reikia įgudusio atsakingo vairuotojo ir teisingai sutvarkyto automobilio.

1 Comment

  1. padangu kainos

    Pamenu su draugu turėjom panašią kelionę. Važiavome iš Vilniaus į Alytų, kelio gerai nežinojome, todėl vadovavomės GPS. Telefonai išsikrovė tik išvažiavus iš Vilniaus, paklaidžiojom, buvo rūkas ir prastas matomumas, bet grįžom vos ne vos.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *