Žaislai – asmenybės vystymosi priemonė

Vaikystė – pats nuostabiausias laiko tarpsnis kiekvieno žmogaus gyvenime. Svarbūs stabilios psichikos pagrindus formuojantys atradimai vyksta būtent vaikystėje. Todėl labai svarbu vaikui sudaryti kuo palankesnes sąlygas harmoningai vystytis ir sveikai lavėti. Tai padaryti visai nesunku. Reikia tik norėti. Vaikui galima padėti pačiam suvokti savo veiksmų rezultatą. Tuo tikslu puikiai tinka lavinantys zaislai ir įvairūs lavinamieji žaidimai.

Šiais laikais labai didelis žaislų pasirinkimas, tačiau dėmesį derėtų atkreipti į paprastus, neperkrautus super madingais šviesos ir garsų efektais žaislus. Tokie yra mediniai lavinamieji žaislai vaikams.

Šiuo metu prekių vaikams rinka perpildyta pigiais kinietiškais gaminiais, kurie kelia pavojų ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems. Pagaminti iš kenksmingų medžiagų, dažnai nenatūralių spalvų su nekokybiškomis grubiomis detalėmis net paprasčiausi plastmasiniai rūšiuokliai, deja, nekelia pasitikėjimo. Atvirkščiai, kelia nerimą dėl fizinės ir psichinės vaikų sveikatos.

Todėl šiandien kviečiame pakalbėti apie, ko gero, populiariausią Europoje vaikiškų žaislų gamintoją – Hape.

Kompanijos Hape žaislai – jūsų vaiko fantazijos polėkis

Kokie jie, Hape firmos mediniai lavinantys žaislai? Kodėl štai jau kelis dešimtmečius tėvai įvairiose pasaulio vietose pasitiki būtent šiuo prekės ženklu?

Hape žaislaiMediniai žaislai vaikams vilioja savo išvaizda ir išsiskiria savo įvairove bei unikaliomis savybėmis. Mediniai zaislai pasižymi bendromis savybėmis ir savo paskirtimi:

 1. Gamybos pagrindas – gamtinės medžiagos, kurios atitinka kokybės ir saugumo standartus (bambukas, dažai vandens pagrindu, kartonas, medvilnė);
 2. Ekologiški mediniai žaislai išsiskiria nepakartojamomis formomis ir spalvų gama. Kad ekologiški žaislai vaikams būtų išties saugūs ir naudingi, jų gamybos procesus kontroliuoja įvairių sričių specialistai. Ekologiški žaislai kūdikiams kuriami, pasitelkiant geriausius psichologus, pedagogus bei ekologus;
 3. Įsigyti medinių žaislų vaikams tikrai nėra sudėtinga, kadangi naturalus zaislai vaikams išsiskiria plačiu gaminių asortimentu. Mediniai zaislai gaminami įvairaus amžiaus vaikams ir žavi net pačius reikliausius pirkėjus;
 4. Visi mediniai zaislai kudikiams pasižymi išskirtine kokybe, jie pagaminti tik iš natūralių medžiagų ir juos paprasta prižiūrėti, kadangi mediniai zaislai lengvai nuplaunami šiltu vandeniu. Hape firmos mediniai žaislai vaikams pasižymi ilgu eksploatacijos laikotarpiu, tad jie gali tarnauti ne vienai mažylių kartai;
 5. Medinis žaislas palieka malonius pojūčius, jį malonu liesti. Natūralių medžiagų kvapas vaikui sukelia teigiamas emocijas, leidžia pajausti gamtos galią ir skatina domėtis jį supančiu pasauliu.

Medinių Hape žaislų įvairaus amžiaus vaikams įvairovė ir individualumas

Įsigyti lavinančių medinių žaislų vaikams galima internetinėje parduotuvėje KIDY.eu. Šie ekologiški žaislai vaikams lavina fantaziją ir vaiko pasaulėžiūrą užpildo teigiamomis emocijomis:

 • Hape rūšiuoklis „Linksmoji laukymė“ ir muzikinis Hape rinkinys nepaliks abejingais pačių mažiausiųjų (nuo 0 iki 3 metukų);
 • Medinis Hape geležinkelis ikimokyklinio amžiaus vaikams leis pasijausti suaugusiais ir reikšmingais, kadangi jie turės galimybę patys „valdyti“ sudėtingą transporto priemonę (nuo 3 iki 6 metų);
 • Medinis Hape konstruktorius sudomins brandesnio amžiaus vaikus (nuo 6 iki 8 metų).

Puikus pasirinkimas – mediniai lavinantys žaislai vaikams. Įsigyti juos greitai ir paprastai galite internetinėje parduotuvėje KIDY.eu. Iš plataus žaislų asortimento Jūs galite išsirinkti tą žaislą, kuris patiks ir Jums, ir Jūsų mažyliui. Kaladėlės, dėlionės, mozaikos, rateliai, garsus skleidžiantys žaislai, transportas, žaisliniai indai ir baldai tiks ir patiks ir berniukams, ir mergaitėms. Hape mediniai zaislai pasižymi išskirtine kokybe ir funkcionalumu. Hape kompanija laikosi prieinamų kainų politikos. Hape eco zaislai lavina vaiko mąstymą. Hape zaislai pelnė kompanijai unikalaus prekės ženklo šlovę. Hape mediniai zaislai neabejotinai Jūsų vaikams suteiks daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų, o mūsų internetinė parduotuvė KIDY.eu visada pasiruošusi padėti Jums tinkamai pasirinkti.

1 Comment

 1. laukiasi pirmagimio

  Na mediniai žaislai labai naudinga vaikui. Jie daug saugesni, nes retai pasitaiko mažos detalės, juos sudaužyti sunkiau :))
  MAžylio atėjimui reikia gerai pasiruošti visomis prasmėmis. Tiek Būti nupirkus pirmus žaisliukus, rūbelius, tiek pasiruošus nėščiųjų mokyklėlėje.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *