Advokato Šiauliuose paslaugos – ne tik gyvenantiems Lietuvoje

Advokatas Šiauliuose teikia plataus spektro teisines paslaugas, įvairiose teisės srityse tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gyvenantiems žmonėms. Jeigu klientams, gyvenantiems už Lietuvos ribų reikalinga teisinė pagalba, konsultacijos teikiamos elektroniniu paštu, telefonu ir kitais būdais, siekiant užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę. Advokatas Šiauliuose tokiems klientams taip pat gali pasiūlyti interesų atstovavimą teisme, reikalingų dokumentų, pažymų surinkimą ir pan. Glaudžiai bendradarbiaudamas ir atradęs lanksčią komunikacijos formą su klientais, advokatas Šiauliuose dirba operatyviai, profesionaliai ir už kainą, atitinkančią kokybiškas paslaugas.

Advokatas specializuojasi šiose teisės srityse: administracinė teisė, draudimo teisė, skolų išieškojimo, priteisimo, administravimo sritis, konsultacijos medicinos teisės, žalos atlyginimo bylose, darbo bei paveldėjimo teisė, šeimos, komercinė, įmonių ir baudžiamoji teisė. Advokato tinklapyje galite rasti visos naudingos informacijos, plačiau paaiškinančios ir apibūdinančios kiekvieną teisės sritį bei kokiais atvejais ne tik rekomenduojama, bet ir būtina kreiptis į profesionalus, atstovausiančius klientą jam reikalingoje teisės srityje. Taip pat tinklapyje pateikiama naudinga informacija apie teismų praktikos aktualijas, kaip liudyti teisme bei yra galimybė aplankyti virtualią posėdžių salę. Čia galite susipažinti su teismo posėdžio eiga, jame vykstančiais procesais, teismo posėdžių dalyviais ir kiekvieno jų funkcija. Virtualioje teismo posėdžių salėje galite susipažinti su civiline, administracine, baudžiamąja arba administracinio teisės pažeidimo byla. Ši edukacinė priemonė visus norinčius supažindina su teismo procesu, eiga, o imituojamas teismo posėdis didina psichologinį saugumą, stiprina teismo procese dalyvaujančių asmenų paramą.

Jeigu klientai turi tam tikrų klausimų, tačiau negali atvykti į advokato biurą Šiauliuose, galima užpildyti užklausos formą internete. Joje būtina pateikti klausimą, palikti savo telefono numerį ir užpildyti vardo bei elektroninio pašto adreso laukelius. Tokiu atveju advokatas su klientu pats susisieks telefonu arba elektroniniu paštu. Taip pat į advokatą Šiauliuose galima kreiptis ne tik užklausos formos dėka, bet ir rašant įprastą elektroninį laišką, skambinant telefonu darbo dienomis nuo 9 iki 17 valandos arba atvykstant į advokato biurą pokalbiui.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *