Aplinkos tvarkymo etapai

Dzukijostvenkiniai.lt savo klientams siūlo įvairias paslaugas, susijusias su aplinkos tvarkymo darbais, pastatų griovimu, technikos, įrankių nuoma, valymo įrenginiais ir pan. Įmonė jau daug metų atlieka gerbūvio darbus, todėl yra pelniusi klientų pasitikėjimą ir ištikimybę. Įmonės darbuotojai išpildo visus jūsų lūkesčius ir atsižvelgia į kiekvieną prašymą bei reikalavimą. Viena populiariausių įmonės teikiamų paslaugų – aplinkos tvarkymas. Specializuodamasi tvenkinių kasimo, trinkelių klojimo, landšafto formavimo ir panašiuose darbuose, įmonė negaišindama jūsų laiko, už kainą ir kokybę atitinkančią kainą atlieka techninių žinių, šlaitavimo bei lyginimo darbus. Visapusiškus sprendimus vykdantys „Dzūkijos tvenkiniai“ yra pasiruošę jums padėti ir su specialistų komanda priimti geriausią aplinkos tvarkymo sprendimą. Net trejus metus iš eilės įmonė buvo laimėjusi „Strongest in Lithuania“ titulą. Taigi, nuo ko prasideda aplinkos tvarkymas?

  • Pirmasis aplinkos tvarkymo etapas – projektas. Jo metu yra įvertinama sklypo padėtis, šeimininkų poreikiai. Aplinkos sutvarkymo projektas prasideda nuo reljefo formavimo. Yra nukasamos arba supilamos tam tikros sklypo vietos, jei reikia – jos palyginamos. Formuojami nuolydžiai, laipteliai. Suformavus reljefą įmonė įrengia apšvietimo sistemą, sodina želdinius, veją ir atlieka kt.darbus.
  • Suformavus reljefą vyksta vejos įrengimo darbai. Žemės paviršius yra paruošiamas sėkloms berti. Vejos rūšį pasirenka aplinkos šeimininkas, o šių yra labai įvairių: reikalaujančių tokios priežiūros kaip pjovimas bei kitos mechaninės priežiūros arba galima pasirinkti laukinės pievos vejos grupę, kurią šienauti reikėtų itin retai.
  • Išlyginus dirvožemį jį reikėtų suspausti ir išberti sėklas. Sėklos gali būti sėjamos keliais būdais, arba, tiesiog paklojant išaugintą velėną.

1 Comment

  1. kiemas

    Aplinkos tvarkymo etapas yra itin svarbus. Juk ne veltui pasirinkome gyvenimą nuosavame name. Dažnas žmogus tiesiog nori privačios erdvės bei savo nuosavo kiemo, kur jis galės išeiti įkvėpti gryno oro gurkšnio bei vaikščioti basam ant katik nupjautos vejos.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *