Automobilis neteko stiklų

Važiavome į ligoninę atsiimti išleistos uošvės, kai automobilis staiga užgeso. Teko jį palikti, patiems nueiti iki ligoninės pėstute, o automobilį pasiimti vėliau, tada paaiškėjo, kad bus reikalingas automobilių stiklų keitimas. To gali tikėtis, kai kas nors įsilaužia į mašiną, paprasčiausiai išmušdamas stiklus. Laimei, automobilių stiklai Vilniuje keičiami net keliose vietose. Taigi, man pasisekė ir aš radau, kur juos pasikeisti. O dabar detaliau apie tai, kaip ir kodėl netekome stiklų, ir kas buvo mašinai.

Ekstra situacija

Kaip jau minėjome, su mašina važiavome į ligoninę Vilniuje, kur turėjome pasiimti uošvę po operacijos. Dar specialiai tą dieną pasiėmėme laisvą, kad galėtume atkakti. Juk galėjo tik vienas iš mūsų gaišti laiką, išsikviesti taksi ir važiuoti. Taigi, dėl to teko pripažinti, kad ekstra situacija būtų mažiau reikšminga, jeigu tai būtų buvęs paprastas kasdieninis važiavimas. Bet čia beveik tas pats, kas vestuvinė mašina sugestų arba katafalkas staiga nebevažiuotų. Buvome vos už 2 kilometrų nuo ligoninės, kai mašina staiga ėmė ir užgeso. Nieko nesupratome. Vyras išėjo į lauką, atsidarė kapotą, ir ėmė žiūrėti, kas negerai. Pro šalį kaip tik ėjo keistos išvaizdos žmogus. Priėjęs pradėjo patarinėti, ką kur pakrapštyti, kad geriau veiktų.

Taip pat priėjęs vyras pasisiūlė padėti nustumti automobilį į aikštelę – kadangi buvome tik dviese, pagalba mums buvo į naudą. Jis vis kartojo, kad ir jam visai neseniai, vos prieš kelias dienas buvo tas pats – sėdo į savo automobilį ir šis užgeso. Niekaip neužsikūrė. Kur didysis paradoksas? Tikriausiai ten, kad kai jau atsisveikinome (nes jis buvo gana įkyrus), vyras nuėjo į gretima esančius konteinerius ir ten susirado pusryčius. Taigi, supratome, kad čia mašiną pasilikti gal bus ir nelabai saugu, bet nebuvo kito pasirinkimo – reikėjo jau kuo greičiau važiuoti į ligoninę.

Įsilaužimas

Pakako kelių valandų, kad automobilį rastume išdaužytais stiklais. Aš sakiau, kad taip gali nutikti, todėl dėl visa ko mes iš anksto pasiėmėme vaizdo registratorių – kamerą, taip pat ir paėmėme ir garso grotuvą. Tai – natūralus ir paprastas saugumas, norint, kad viskas būtų gerai. Taigi, įsilaužimas buvo visiškai be tikslo. Automobilis neužsikuria, taigi, jo nenuvarysi. Be to jis senas ir nebrangus. O viduje tikrai buvo mažiau vertingų daiktų negu jų būtų galima rasti tuose konteineriuose. Tačiau visgi kažkam magėjo.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *