Pagal ką skaičiuojama auto nuomos kaina

Jeigu jus domina auto nuoma, tai neabejotinai domins ir auto nuomos kaina. Kiekvienąkart nuomojantis skirtingose vietose ir tą kainą galėsite pamatyti skirtingą, tačiau bent jau patys principai, pagal ką ji bus skaičiuojama, galbūt liks vienodi. Štai į ką yra atsižvelgiama tada, kai skaičiuojama auto nuomos kaina.

Automobilio modelis

Pirmiausia reikia pripažinti, kad automobiliai tikrai niekada nėra tarpusavyje lygūs. Yra prabangių automobilių, yra paprastų. Bus skirtumas, ar norėsite išsinuomoti paprastą „Golf“ mašiną, su kuria važiuosite pas seserį į kaimą, ar norėsite prabangaus „Kadilako“ arba kokios nors naujos „Toyota“. Žodžiu, automobilio pats vardas jau daug ką reiškia ir pagal tai šiek tiek skiriasi kainos. Automobiliai, kurie pardavimo rinkoje yra brangesni, automatiškai yra ir brangiau išnuomojami. Kita vertus, kainos perkant automobilius yra visada visiškai skirtingos. O štai nuomojantis būna daug mašinų, kurių auto nuoma kainuoja vienodai. Taigi, net įdomu pasižiūrėti tą įvertinimą, kurios mašinos tikrai laikomos lygiavertės viena kitai, o kurios patenka į tam tikrą skirtingą hierarchiją.

Automobilio metai

Žinoma, kuo naujesnis automobilis, tuo jo ir nuoma bus brangesnė. Taigi, kelintų metų automobilis, kai nuomojatės, yra svarbu. Aišku, pastebėsite, kad itin senų mašinų net negalite išsinuomoti, tokios paslaugos net nėra. Galima nuomotis tik apynaujas mašinas.

Proginiai automobiliai

Kai kurie automobiliai bus skirti tam tikroms progoms. Su dauguma mašinų galima kažkur keliauti, patenkinti savo praktinius poreikius. O štai proginiai automobiliai labai gerai žiūrisi nuotraukose ir kitoje dokumentacijoje, puikiai puošia visą šventę. Tai ir mašinos, kurios yra senos, senovinės, klasikinės arba vintažinės, ir limuzinai, kai kuriekadilakai. Taip pat ir mašinų spalvos yra kartais proginės. Tarkime, baltos senovinės mašinos beveik visada nuomojamos būtent vestuvėms.

Sezonas

Nuomos kainą reguliuoja ir sezoniškumas. Jeigu vienu metų laiku tas pats automobilis kainuos 100 proc. kainos, tai kitu metu gali kainuoti ir 70 proc. Tai gal bus įvardinta kaip akcija, bet iš tiesų ta akcija tokia ir yra, kad pasikeitus metų laikams turėsime kitokias kainas. Pavyzdžiui, vasarą, ypatingai savaitgaliais, proginių automobilių nuoma yra išaugusi tarsi ant mielių. Jeigu iš anksto neužsisakai, išvis negausi. Taigi, tokiu metu, kada labai didelė paklausa, nuomotojai ir kainas užsideda didesnes. O tada, kai niekam tų mašinų nereikia – tai ir kaina gali būti nuleista. Paprasti rinkos dėsniai.

1 Comment

  1. Kokybiška paslauga

    Patogu kai yra iš ko rinktis automobilį, tiek pagal kainą, tiek pagal mašinos markę.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *