Kodėl moteriški kvepalai kainuoja daugiau nei vyriški?

KvepalaiNuostabus aromatas tiek vyrui, tiek moteriai gali suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Nieko keisto, kad daugelis skiria nemažus pinigus kvepalams, kad tik kasdien kvepėtų nuostabiai ir taip džiugintų ne tik savo paties, tačiau ir kitų uoslės receptorius. Tiesa, moteriški kvepalai, ypač tokiu atveju, kai ieškote geros kokybės – kainuoja.

Tuo tarpu vyriškų kainos dažniausiai yra kur kas mažesnės ir tokiu atveju kyla klausimas – ar ne geriau pirkti vyriškus ir kaip kvepalai klasifikuojami pagal lytis.

Kvepalai pagal lytis – tik reklama

Moteriški kvepalai dažniausiai siejami su švelnumu, kai tuo tarpu vyriški su jėga. Tačiau tai tik reklama, kadangi patys aromatai yra labai įvairūs ir renkantis juos reikia kuo daugiau dėmesio skirti savo poreikiams ir tuo pačiu rinktis tokius, kurie tinka ir patinka labiausiai, o ne yra kaip nors klasifikuojami.

Taip pat nepamirškite, kad reklama gali jus paskatinti pirkti vieną arba kitą gaminį, tačiau tokiu atveju ne visada geriausią būtent jums. Rinkitės tai, kas Jums kelia teigiamas emocijas, o ne tai, kas patinka garsiems žmonėms, kurie reklamuoja kvepalus.

Rinktis reikia tai, kas Jums labiausiai tinka

Kadangi vis minime reklamą, tuo pačiu galime pastebėti, kad reklama skirta tiems, kurie seka madas ir tiems, kurie nori, kad jie kasdien kvepėtų tik garsiausių pasaulio dizainerių aromatais. Tačiau tai nėra taisyklė. Tiksliau, toks požiūris nėra teisingas, kadangi rinktis reikia pagal savo poreikius.

O šiuo metu net ir moteriškų kvepalų pirkimas internetu yra labai paprastas ir tuo pačiu labai patogus. Kadangi šiuo metu galima rasti natų apibūdinimus internete – siūlome su jais susipažinti ir pagal tai pirkti. Žinoma, sekite akcijas, sekite pasiūlymus ir tokiu atveju kaina bus mažesnė, tačiau pats aromatas Jums tinka ir patinka labiausiai.

Rinkitės ne pagal lytis

Nors kvepalai dažniausiai klasifikuojami pagal lytis, tačiau toks vertinimas nėra teisingas, tad siūlome tam skirti mažiau dėmesio ir tuo pačiu atsakingai rasti aromatus, kurie geriausiai atspindi Jūsų asmenybę.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *