Kondicionieriaus apžvalga

Kartais Industek produktai gali sudominti nieko per daug apie jus nežinant, tiesiog kažkam parekomendavus sumanius sprendimus namams. Taip nutiko ir Onai, kuri pasirinko namuose diegti naujovišką šildymo sistemą.

Pasiūlė kaip patogią šildymo alternatyvą

Ona sako, kad kai pradėjo remontuoti namus, suprato, kad prie visų naujų sprendimų reikia ir galvoti apie naują šildymo sistemą. „Remonto metu man jau buvo 60 metų, ir žinojau, kad ateity sveikata tik silpnės. Kažin ar norėsis leisti senatvę tempiant malkas iš lauko ir kūrenant pečių, taip pat deginant malkas, leidžiant dūmus. Kartais taip senoliai ir susidegina netyčia, vieni gyvendami. Norėjau kažko paprasto ir šiuolaikiško, kad neriektų lakstyti su pagaliais, gal ir brangiau tegul gaunasi, bet būsiu visiškai rami. Taigi, man buvo pasiūlyti Industek produktai. Konkrečiai – kondicionierius, kuris veikia prinicpu „oras – oras“ ir pakankamai apšildo namus. Aš iš pradžių negalėjau patikėt, nes galvojau, kad labai daug elektros kainuos, kainuos be galo daug, kad šiaip niekas tokių dalykų nedaro. Bet žentas pasakė, kad daug jo bendraamžių dabar būtent tokį šildymą renkasi ir lieka labai patenkinti“, – sako Ona.

Labai paprasta ir patogu

Sudiegusi šią šildymo sistemą, Ona gretai įvertino privalumus. „Na, žinote, tai tiesiog kaip svajonė kokia. Net radiatorių nereikia, tas sumontavimas labai greitai įvyko. Pakabino prie šiaurinės sienos ties lubomis tą ventiliatorių ir viskas. Davė distancinį pultelį, pasakė, kad skaityčiau instrukciją, greitai paaiškino, kaip naudotis. Keblumai – tik nemokantiems skaityti nebent būtų. Nes viskas ten taip aiškiai parašyta, kad aiškiau negali būti. Ką gi, įsijungiau, pabandžiau. Tikrai oras vaikšto po namus, šyla visi kampai, kad net sienos braška. Elektros per visą žiemą tam šildytuvui sunaudojau tik apie 100 eurų, tai labai mažai, net už malkas būčiau daugiau klojusi. Be to, vasarą jis ir šaltį gali pūsti, kas irgi gerai, nes didelio karščio tiesiog nepernešu, kraujospūdis iškart pakyla. Esu tikrai labai patenkinta, net netikėjau, kad tokių paprastų ir patogių dalykų būna“, – sako Ona.

2 Comments

  1. namams

    Šaunu, kad Onai taip pasisekė su kondicionieriumi, bet ar vėdinate kambarius? Manau rekuperatoriai atlieka geriau darbą nei kondicionieriai.. išvalo orą nuo dulkių visokių, manau geriau nei tą patį orą visą laiką šildyti.

  2. Aivaras

    Šiais laikais namams kondicionierius yra labai svarbus, o dar kai jis gali pasitarnauti ne tik oro vėsinimui, bet ir šildymui. Man pasiteisinęs sprendimas yra multi split kondicionieriai, kurie ypač tinka gyvenantiems nuosavame name. Rekomenduoju!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *