Kur panaudosite keramines plyteles

Tikriausiai, jeigu jums prireikė keraminiu plyteliu, turite kokių nors paprastų poreikių. Tačiau mes leisime sau pasvajoti, kad gyvenate prabangiai ir ieškote plytelių nuostabiausiems namų projektams.

Baseinas

Vienas iš dalykų, kurį norėtų turėti kiekvienas gerai gyvenantis žmogus, yra baseinas. Juk kas gali būti puikesnio negu gulėjimas puikiame baseine, šviesų miegojimas naktį ir kokteilio gėrimas atsigulus ant gulto. Baseino aplinkai puikiai tinka mozaikos tipo keraminiu plyteliu komplektas. Nežinia, kaip susiklostė tokia tradicija, tačiau tikrai būtent baseinuose, tiek viešuose, tiek privačiuose, labai populiarios pereinančių spalvų mažos plytelės, kitaip vadinamos mozaika. Jeigu dar tokių neturite – pats metas pradėti dairytis ir rinktis jums labiausiai patinkančias spalvas.

Virtuvė

Virtuvei, aišku, norėsite kažko praktiško, ar ne? O mes siūlysime su dailiomis kelių spalvų plytelėmis sukurti ne praktiškumo, o klasiško stiliaus įspūdį. Plytelės ir taip savaime yra praktiškas dalykas, nes jos yra atsparios vandeniui be labai lengvai valomos. Naudokite dideles baltas, juodas, blizgančias lyg veidrodžiai plyteles ir sukurkite ant sienų tikrai aukštos klasės portretą.

Vonia

Tegul vonia tampa jūsų mėgstamiausia rekreacijos zona. Čia taip pat galite naudoti mažų prabangių mozaikinių plytelių ornamentus. Iš plytelių galite netgi sukurti tam tikrą vietą augalams augti. Juk dabar augalai vonioje labai madingi. Sukurkite specialią nišą augalams, priberkite ten žemės ir akmenukų, pasodinkite drėgmė mėgstantį ir ilgai žaliuojantį augalą ir jūsų vonios kambarys bus prabangus kaip SPA centras.

Tualetas

Jeigu atskirai įrenginėjate tualetą, tai geriausia medžiaga dekoruoti grindims ir luboms čia, žinoma, taip pat bus keraminės plytelės. Rinkitės tokias kombinacijas, kurios jums labiausiai patiktų, būnant tualete.

Koridorius ir foje

Jeigu norite sukurti netradicines erdves savo namuose, koridoriuje, foje, tuomet jums ir ten gali labai tikti įvairūs gražių plytelių deriniai. Tik su plytelėmis lengvai sukursite pietų šalių ir gaivos stilių, nes karštose šalyse keraminės plytelės labai vertinamos. Juk ten taip karšta, o tokios grindys suteikia vėsą. Tad ir jūsų namuose gali būti tokios plytelės, o ant jų – puikūs palminiai augalai vazonuose.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *