Užuolaidos – stilinga ir saugo privatumą

Miglė pasakoja, kad apsigyvenus naujame bute miesto centre, daugiausiai galvojimo sukėlė būtent užuolaidos. „Ne, tai nebuvo kažkokios problemos, tiesiog mes iš esmės pirmą kartą taip atkreipėme dėmesį į užuolaidas ir į tai, kad jos kažkokią gali kurti pridėtinę vertę, kad jos gali būti tinkamos arba ne. Anksčiau visur, kur nuomojomės, būdavo jau kokia nors užuolaida, kaip ir visas interjeras, visi baldai, dekoras, dėl to apskritai nelabai ir kreipdavome dėmesį. O šiuo atveju užuolaidų pasirinkimas mums buvo rimta užduotis, kurią su malonumu atlikome“, – sako Miglė.

Apsigyveno su langu į gatvę

Moteris su vyru apsigyveno bute, kuris taip ir sakė – susikurkite modernų interjerą. „Tai buvo ideali vieta savo kūrybinėms idėjoms įgyvendinti, kadangi butas nebuvo labai brangus, buvo apleistas, tačiau centre ir su gana neįprasta, gražia architektūra. Man labai patiko, kad kambarių kai kurie langai eina tiesiai į gatvę. Iš esmės didžiausio kambario, kurį paskyriau būti savo darbo kambariu. Niekada nesinori šiaip jau būti taip visiems „ant akių“, tačiau man labai patinka žinoti, kad gyveni mieste, kur yra žmonių, kur tu ir pats esi kažkoks socialesnis“, – dalijosi įspūdžiu Miglė. Anot jos, vyras ne taip džiaugėsi, nes jam labiau patiktų kaime, gamtoje.

Susitvarkė kambario interjerą, liko langas

Taigi, prasidėjo darbai. „Ėmėme remontuoti kažkur kovo mėnesį ir tikėjomės, kad jau birželį galėsime įsikelti. Tiesa, viskas užtruko truputį ilgiau. Bet man buvo tokia kaip manija. Pamenu, kai buvai maža, matydavau kaip mamai rūpi namų tapetai, užuolaidos, visas interjeras, o pati galvodavau, kad man niekada tokie dalykai nebus svarbūs – juk svarbiau turėti gerų draudų negu daiktų. Tačiau šį pavasarį pačiai teko įrengti interjerą, tvarkyti butą, ir pamačiau, kaip tai įdomu. Tai juk tokia kūryba. Visą laisvą laiką tam atidaviau ir labai džiaugiausi rezultatais. Vyras irgi ten „pakaifavo“ bei savo idėjas išreiškė, sakė Miglė.

Reikėjo pirkti trumpesnes užuolaidas

Vienu įdomiausių klausimų, anot pašnekovės, liko langai į gatvę. Jeigu esi kambaryje be užuolaidos, tave mato visi: praeiviai, mašinose sėdintys ir kamštyje lėtai judantys vairuotojai bei keleiviai, priešais esančių įstaigų darbuotojai. Ilga užuolaida nelabai čia tiko, nes būtų pernelyg uždengusi sienas, trukdžiusi lengvai judėti. O štai pustrumpė, 160 cm užuolaida buvo kaip tik. Buvo išsirinkta matinės violetinės spalvos užuolaida, pagyvinusi interjerą.

2 Comments

  1. Tomas

    Man tai dar vienas smagus interjero elementas yra židinys. Tikrai suteikia namams jaukumo ir šilumos. https://www.zidiniaipigiau.lt/kaminai

  2. Kristina

    Pritariu, man šiuo metu namų interjeras irgi yra aktualus ir svarbus, bet pati tai negalėčiau jo kurti ir pati įsirengti būstą, nes paprasčiausiai visai neturiu tam laiko. Būtent dėl to kreipiausi į specialistus čia https://www.unideco.lt/dizaineriai , tikrai nenuvylė, o ir savo laisvą laiką galėjau skirti poilsiui.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *